bugün

zall'ın sosyal kafa programında müjdelediği yeni oluşum.
(bkz: uludağ video)
bilişim dergisinin uludağsözlüğe ayrılan kısmında çok yakında sözlük yazarlarıyla buluşması vaat edilen yeni ulu sözlük eklentisi/özelliği/hedesidir. aşağıdaki linkten bilişim dergisinin bahsi geçen sayısına ulaşabilir ve 44. sayfadaki bu haberi okuyabilirsiniz. http://www.bilisimdergisi.org/index.php?sayi=140

daatt: video eklentimiz vatana millete ve tabii ki biz yazarlara şimdiden hayırlı olsun. tepe tepe kullanalım. ekşinin video paylaşımının pabucunu dama atmamız ümidiyle heyecanla bekliyoruz video uygulamasını...
ilk görüntülerinin elde edildiği ve bir haftaya kadar hizmete sokulacak olan proje: http://www.sosyotrend.com...deo-yakinda-aciliyor.html
an itibariyle kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. yararlı bir aparat olacağı görüşündeyim. zira uludağ sözlük galerisi epey tuttu. tebrikler yönetim.

---sosyal mesaj---
bu arada salca bana karı bul lan allahsız.
---sosyal mesaj---
çok iyi niyetli bi çalışma cınım ellerne sağlık. ama demedi demeyin biz bunun bokunu çıkartırız. facebook'a döner burası.
Yakisir tosunuma.
sıcağı sıcağınadır.
Yorum yapma olayi yok sanirim.
Hir Cacığa Benzemeyen Sözlük Yazarları için hiç bir artı yönü olmayan uludağsözlük'ün video modülü.

internette bunun gibi milyonlarca site varken yazarların bunu tercih etmesi için artı bir özellik maalesef yok.

ek özellikler getirirek kullanıcı dostu oması gerekli bu haliyle pek kullanacagımı pek sanmıyorum.
sözlüğü geliştirmek için atılmış adımlardan biri. insanlar sözlüğe bir şey katmak için çalışıyorlar. tu kaka demenin manası yok. güzeldir ya da güzelleşecektir zamanla.
nasıl olacağını zamanın göstereceği uygulama.
- exe uzantısı dahil olmak üzere her türlü dosya formatını upload ediyor bu hata düzeltilmeli

- youtube'de ki bir videoyu binlerce kez yükleyebiliyoruz databasede video adreslerini kayıt ederek aynı video'nun birden fazla aynı başlığa yüklenmesi engellenmeli

hata buldukça yazarım efenim. . .
immortal technique'den natalia oreiro ve bilimum hatunların arşivi beklenen uygulama.
çoğu şarkı klibini telif hakkı yüzünden yükleyemediğmiz yer. ayrıca galeride olduğu gibi arama motoru geliştirilmeli. tek tıkla video bölümüne giriş sağlanmalı. video çöplüğü olması istenmiyorsa her yazara günlük video ekleme kotası getirilmeli bu resime benzemez çünkü aşırı video olursa millet hiçbirini izlemez.
milletin bokunu çıkaracağı uygulama olacaktır.
hani varya saçma sapan kadınlardan oluşan sıvaz arşivini ekleyenler.

hayırlı uğurlu olsun.
arifin manchester a attığı golü arayacağım uludağ sözlük hedesi.
mükemmel bi yenilik. çok şükür artık sıçarkende video izleyebilcez. tuvalet de her zaman entry girilmiyor amk. kabız olduğumuz zaman muazzam derece de zorluklar yaşayabiliyoruz. ıkınırken yazmak cidden çok zor. götümüzü bile düşünen uludağ moderasyonuna bu husus da teşekkür ediyor, komik videolar yollayıp neşeli sıçışlar yaptıracak arkadaşları şimdiden tebrik ediyoruz. güzel bi aparat olmuş. cırcırken manyak keyifli olacak gibi.
songül karlının videoları ile dolmamasını umduğum, şu an için harika bir gelişme olarak gördüğüm hede.
gün itibariyle zallın hayata geçirdiği projedir. gelişmeler bölümünden uludağ sözlük video ile ilgili bilgiler edinebilirsiniz.
güzel iş.
ilk reklamı da izledim. çorbaya tuz katmak baabında.
http://video.uludagsozluk.com/
--spoiler--
related videos özelliği sayesinde artık songül karlı bir tık uzakta.
--spoiler--
kendi filmimi yayınlayamadığım site. telifi benim lan rahat olun. *
yazarların videoları izleyerek adil kullanım kotasına' takılmasını böylece düşen hızları yüzünden daha fazla sözlükte takılmalarını sağlamak gizli amacıdır.