bugün

ben niye yokum dediğim birlik. usta beni de yaz.
boyle bi birlik vardi da beni neden almadiniz ipneler diyerekten girdigim birlik.
Beni de yaz.
yeter ki uşaklar dik oynayın.
Güzide ilimizin, güzide futbol takımıdır Trabzonspor. Aşktır aşk. Yazıverin beni de bu listeye.
hiç de haberimiz olmuyor ha. +1 gençler.

Emin olun diğerlerinin ki sadece kupa büyüklüğüdür.

Trabzonspor ise var olma mücadelesinin, kavganın, memleket özleminin, isyanın, adaletin, hakkın ve hukukun temsilidir.

bunlar değilse hangi kavram açıklayabilir bize Trabzon'dan kaç km uzaktaki Diyarbakır'ın tamamı Trabzonsporlu olan bağacık köyündeki insanları.

veya hiç Trabzon'u görmemiş insanların sadece radyolardan dinleyerek bir takıma bu kadar bağlanmalarını.

Efendiler bu takım kazanılmış kupalar ile büyümedi veya kazanacağı kupalar onu daha büyük yapmayacak. Trazon'un yaylalarında 90 küsür yaşında boynunda bordo mavi atkısı olan neneler, diyarbakırda ve ülkemin diğer her ilinde olan bordo mavi formalı çocuklar bu takımı büyük yaptı. yapıyor. yapacak.
galatasaray'ın bizden aldıklarıyla halâ daha yoluna dimdik devam eden güzide takımım.
bize her yer trabzon. her takım mutlaka bizden geçecek efendiler.unutulmamalıdır ki diğer takımlar sadece takımdır ama biz çok farklıyız .
yaz beni dediğim birliktir.
saflarına katılmak istediğim birlik. http://www.uludagsozluk.com/e/29746612/
görsel
istanbullu kızkardeşlerin aksine Şerefli bir birliktir .
hala kendinizi 2011 sezonu şampiyonu olarak görüyor musunuz?
Selamun aleykum.
şu hepsi isyanda kesin.
hamsi noldu ya avlandiniz mı yine