uludağ sözlük yazarlarıyla online poker sitelerinde yapılması gereken, oldukça gecikilmiş ligdir.
yapılırsa seve seve katılcagım poker ligi.
hafta sonu olması gereken aktivitedir.

edit: katılıyorum.
(bkz: varım diyor)
görmeden rest çekeceğim ligtir.

türküm olm ben.
desteklenirse kumarbazları bir araya toplayacak lig.
bende varım bende varım...
facebook hesabı açmama neden olabilecek lig.
(bkz: gençleri kumara alıştıran sözlük)
ilk on turda rakipleri yoklayıp, daha sonra oyuna ağırlığımı koyacağım lig olacaktır eğer gerçekleşirse.
#15165589 kumarbazları şimdilik sakinleştirecek idareten oynanabilecek yer bulundu.

edit: chat yapamıyoruz, şimdiden 5 kişiyiz. * wall-e benim he *
gülüyorum ve arttırıyorum.
varım diyenler şu an https://apps.facebook.com/fulpotpoker/ buradan oynayabilerler.

gelsenize olum varım diyip kaçmayın la. *
link'in mesaj kutuma ulaşması ile katılabileceğim lig.
Son ellerde, all in çekilerek, kutlaması yapılmış, ligtir. *
ilerleyen zamanlarda çok kaliteli ve çok eğlenceli olacak lig. *
Kaliteli mekan arayan lig.
aradığı kaliteli mekanı bulamadan yatan yazarların katıldığı lig.
poker oynamayı seven bayan sözlük yazarların olduğunu gösteren ligtir.*
Çiplerini sürekli bitirip de, 3 defa masadan kalkan yazarın iftirasına uğrayan bayan yazarların olduğu ligtir.
çiplerini 1 defa bitirip sadece ikinci defa masaya yeniden giren bir yazara iftira atan bayan yazarların olduğu ligtir. ayrıca bu yazar bir aralar en yüksek çipe sahipken makarasına all in yapmıştır. (bkz: oyun benim hakkımdı oğlum)
En yüksek çip miktarının kendinde olduğunu bilen bayan yazarın as papazına, tüm çiplerini yediren yazarların oluğu ligtir.
çok büyük çekişmelere gebe olan ligtir.

(bkz: ortam geriliyor)*
herkesin yatmam gerekiyor deyip çıktığı, bir o kadar vaktini de sözlükte atışarak geçirdiği ligtir.
ilk partinin demo olduğu anlaşılmıştır. 'bi girip bakayım, ne var' diye düşünen yazarlar ortamı koklamış, güzelliğinin farkına varmış ve başka gün tekrar gelmek üzere çıkmıştır. asıl amaç oyun oynamak olmadığı için kısa sürede sıkılmışlardır.**

edit: herkesin nickini söylemesinden mütevellit oyuncuların nickaltlarının dolması, benim ise sahipsiz bir kuş gibi ortada kalmam hüzünlere gark etmiştir bendenizi. adeta.