bugün

buraya bakınca tek gördüğüm birbirine sıkıca kenetlenmiş sevgi dolu insanlar oluyor.

tıpkı birer teletabi gibi.

ımmh. bu sıcaklığa, bu sevgi seline bayılıyorum.
Yeni bir kategori sanırım, hangi sitede? Link var mı?
Nerede lütfen söyleyin.
şirinler köyü gibi ama çoğu abaza şirin, sapık şirin. gargameller de mevcut.

ne saçmalıyom ben gece gece ya yatıp zıbarayım en iyisi.
sizler gelemeden önce buralar daha güzeldi, neslinize sokayım.*
Ruh ve sinir hastalıkları hastanesi tadında bir ortam. Evet.
başka sözlüklerde olmayan ortamdır. birde şu online sayısını arttırabilsek daha iyi olacak.
Borç versenize o zaman bu ay doğalgaz faturası sülaleme kadar giriyor.
yok öyle bir şey. bütün kızlar potansiyel sevgili benim gözümde. erkekleri zaten umursamıyorum...
buradaki kimse ile herhangi bir iletişimim olmamasına rağmen saçma sapan bir şekilde çoook uzun zaman geçse de "acaba sözlükte şu an hani muhabbet dönüyor" düşüncesi ile geri döndüğüm tek yerdir.
Şaka maka hakikaten öyle olmuştur.
Evden çıkamıyor millet buraya geliyor. Herkes birbirini nickinden tanıyor.
Fazla yazar da yok. Ufacık Köy gibi.
Kardeşçe ortam var.
inci de aile ortamı yok ama buradakilerden daha sıcak davrandıkları kesin.
kim kimi tanıyor acaba hiç kimse kimseyi tanımıyor bence herkes kimliğini gizliyor söyleyenler de mesela size ayşe olarak tanıtır ama fatma çıkar.
içestlik olan bir aile olurdu.
burada herkes birbirine kızsa da aslında içten içe birbirini seviyor. bunu hissediyorum... biraz daha içersem iyice sevgi pıtırcığı olacağım.
Pandemi sürecinde iyice hissedilen ortamdır.
Belki birbirimizi gerçekte hiç görmedik. Ama nick'lerimiz den ve profil fotolarından bile bir yakınlık oluştu aramızda.
Kardeş gibi olduk resmen.
Evet, gerçekten bu aile ortamının sıcaklığını, güzelliğini, samimiyetini hepimiz hissediyoruz. herkes farklılığa, renkliliğie saygı gösteriyor. herkes duygularını düşüncelerini kendi dünyasına göre farklı şekillerde ifade ediyor. ve yine bütün yazarlar da ifade edilen duyguları, düşünceleri girilen entryleri kendilerince dikkate alıyorlar, değerlendiriyorlar; kimisi beğenerek, kimisi favlayarak kimisi eksileyerek. bazı yazarlarımız da ben ne tür entry girersem gireyim anında eksileyerek, burdaki aile ortamını bana hissettiriyorlar, bana verdikleri değeri gösteriyorlar, entrylerimi siklediklerini çok ulvi bir biçimde gösteriyorlar. kendilerine müteşekkirim. ne diyelim ortamımız dağılmasın, ağzımızın tadı bozulmasın.
TAM BiR ZiYAGiL AiLESi SICAKLIĞINDA.
Yavaş yavaş biten ortamdır.
Ne güzelmiş eskiden.
Çoktan bitmiş ortamdır. Yediğim küfürler bana bunu hatırlattı.
başka hiçbir sözlükte yok.
valla, burdayız die demiyorum bir ayağımız da digerlerinde ama uzun mesai hep burasi.
eskiden daha mı keyifliydi kesinlikle ama masadan eksildi bir bir dostlar... güzel yapan da güzel insanlardı.
Şaka maka kapanma sürecinde iyice kendini belli eden ortamdır.
Belki birbirimizi reelde hiç görmedik. Ama nickimizden bile tanıyoruz birbirimizi. Mesela biri gelmeyince hemen merak ediyoruz. Ne oldu şu yazara diye.
Cok icince ben de duygusala bagliyorum ama az once birine ozelden giydirdim.
her zaman fesat ibnelere kapak olmuştur
görsel
Jingle bells jingle bells tadındadır.