bugün

kelimelerin yüceliğine inanmış insan topluluğu. her hafta türkiye'nin ve dünyanın çeşitli bölgelerinde toplaşıp orgy tadında ayinler düzenlerler. bu zirvelere katılmanın tek şartı iyi bir uludağ sözlük yazarı olmaktan geçer. içlerine çaylakları ve çaylak kalanları almazlar. çünkü onların kendilerine engel oldukları ve sorun yarattıkları düşünceleri hakimdir. dışarıda, her yerde adamları vardır. hiç beklemediğiniz bir yerde bu adamlarla karşılaşabilirsiniz. ulu önder zall'ın takipçisidirler. yılda bir sözlükten bir kişiyi aralarından seçip kendileri için kurban ederler. tarikat üyelerinin her yerde adamları vardır. amerikan başkanı barack obama ile gizli anlaşmaları vardır. illuminati denen örgütte de adamları vardır. dediğim gibi hiç beklemediğiniz kişi bu tarikatın üyesidir. dünyanın çeşitli yerlerine yayılmışlardır. ben bu tarikatın istihbarat bölümünde çalışıyorum. bunları anlatmamın tek nedeni daha fazla kişi toplamam ve illuminati tarafından görevlendirilmiş olmamdır. bu entry birliğin "gizli olma çabası" yüzünden silinebilir. ama entry i silen moderatörler de mossad ajanları ve illuminati tarafından takibe alınacaktır. bu entry i israil'in tel aviv şehrindeki gizli bir odadan giriyorum. o yüzden siz de bu gizli örgüte katılmak isterseniz bana özel mesaj atabilirsiniz. yeni katılanlar için çok özel sürprizler hazırladık.
üyeleri arasında rte'de bulunur.
(bkz: uludag sozluk tarikati)*
seksli meksli bir tarikattır.
(bkz: işemeli sıçmalı ayin yapmak)
kesin yapıyorlar, kesin bilgi.
güncel Önemli Başlıklar