bugün

gerçekte olmayan bir şey.
sadece para ödeyenlerin sahip olabileceği üyeliktir.
Sana düşük paket gelmiş kanka. Bende full premium paket var. Her gün özel mesajla garanti 3 farklı meme fotosu garantili.
bu hesabı alanlar 3 tane feyk hesap açabiliyorlar.
ayrıca oylama yaparken 10 sn kuralı da yok.
ayrıca hangi yazar kız hangi yazar erkek görebiliyorlar.
Siz değil kızlar özelden yazıyor.
ulan 2013 den beri hep aynı tür şakalar biraz büyüyün be.
Erken kayıt ve yıllık üyelik indiriminden faydalanmak isteyenler dm.

Edit: premium üyeliğin en büyük artısı; iSO gel yazıp 5664'e mesaj atınca iSO geliyor.
Ayda yalnızca 9.99€ olan üyeliktir. Kesinlikle son eurosuna kadar değer... Zall en iyi yazılımcıları tutmuş belli ki. tasarımından işlevselliğine kadar her şeyi kusursuz...
Kasma olmadı hiç, sorunsuzca çalışıyor. Reklam yok, filtre sistemi ile istenmeyen başlıklara ve yazarlara maruz kalmak yok...

Keşke biraz daha zamlansa da herkes alamasa, yalnızca seçkin yazarlar kullanabilse.
Acilen gelmesi gereken özellik. Kezban, fanatik, dinci, laikçi ve abazaları görmek istemiyorum.
Avantadan üyelerine 20 artı oyu bağışlayan sözleşme. Her ay belli ücrete tabiidir. ilk ay ise bedavadır.
Liberal zallın acilen getirmesi ve çaylak olmama garantisi vermesi gereken fasilite.
kızların entry'sini pembe gösteren üyeliktir. kim sap kim kadın anlıyoruz evet.
Seri eksilemeye izin veren üyelik.
"profiline kimler bakmış?" gibi özellikleri içeren üyelik.
açık oy butonu yalnızca karşı cinsin girdiği entry'ler için aktif oluyor. bu sayede yanlışlıkla hemcinsinize yürüme riskini bertaraf etmiş oluyorsunuz.

açık oylamanın amacı. *

edit: premium üye olmayanlarda herkese açık buton gençler. bir yanlış anlaşılma olmasın
karı kız çevrimiçi olunca siren sesiyle birlikte bildirim gelsin.

kadın profillerine "daha sonra yürü" diye bir buton eklensin, unutkanlık ya da o anki yoğunluk yüzünden araya kaynamasınlar.

evli yazarların niklerinin yanına çarpı işareti konsun, damga vurulsun.

şimdilik aklıma gelenler bunlar.
Ünlülere ana avrat sövmek mi istiyorsun?

Halkı kin ve düşmanlığa mı teşvik etmek istiyorsun?

O zaman premium üyelik tam sana göre...

Ayda sadece 19.90...
Elim Ayağım titredi hanım kredi kartını getir diye bağırdım bir an.

Sonunda yıkıldım.
bu üyelik ile birlikte, hangi profillerin kadın olduğu görülebilir. nick altınıza düzenli olarak entry girilir. açtığınız başlıklar sol frame'de en üstte yer alır. sadece artı oylayanlar değil, eksi oylayanlar da bildirim olarak gelir. ayrıca başkasının özel mesajları okunabilir.

tüm bunların yanında, premium üyelik ile forum/chat tarzında yazılabilir, üstteki entry'lere cevap verilebilir, bakınız özelliği amacı dışında kullanılabilir.

hangi profillerin kadın olduğu görülebilirden sonra eli ayağı titreyip nereden üyelik alınacağını araştıran abazalardan olmadıkları için, entry'nin sonuna kadar gelenleri tebrik ediyorum. keep in touch gençler. *
tüm kadın profillerini görüntülemeye imkan veren üyelik.
neredeyse verdigin maaşın yarısını kesmissin ismail olmuyo böyle koçum insan bi haber verir.
uludağ sözlüğe para vermek mi?
allah düşürmesin.
Tek dal malbuş verebilirim .
çıktı zaten. başvurular bana yapılıyor. yıllık 1000 tl. üç yıllık 2999 tl. kampanyası var.
Modlarla kanka olmadan faydalanılamayandır. Halbuki para karşılığı çaylak olmama garantisi dahil bir çok özellik yazarlara sunulabilir. Fakat liboş zall bunu akıl edemez.