bugün

açik açik oylamak.
selam çakmak.
"ohaa, aynen kanka." tepkisini vermektir.
Bazen upuzun bir entry görüyorum. Vay canına diyorum böyle yazanlar hala varmış. Sonra yazarına bakıyorum daha önce çok az denk geldiğim veya hiç görmediğim bir yazar. Konu ilgimi çekmese veya okumaya vaktim olmasa dahi şevk olsun diye açık oyluyorum, Maksat teşvik olsun. Yoksa kendim de dahil iki cümle bile yazamayacak seviyelere geleceğiz burada.
istemeye geleceğiz demenin alternatif yolları.
Belki imam nikahı bile düşer kim bilir.
karşı cinsi oylarken "açıkçası senden hoşlandım tatlı qız" demiş oluyorum.

hemcinsimi oylarken "aynen kanka böyle devam, arkandayım ama yanlış anlama korumak için, bil ki ben burdayım, bir şey lazım olursa söyle" demiş oluyorum.
Yürüyorum.
Hatta koşuyorum.
3 buçuk ters saltolarımla arizona kertenkelesi dansımı yapıyorum.
Anlatabildim mi?
açık mı kapalı mı oyluyorum anlamıyorum. açıksa da bi amaç gütmeyendir.
Zaman zaman düşündüğüm amaç. Kısmen açık oyluyorum.
Sanırım sana çok katılıyorum, aynı fikirdeyim, senle aynı fikirde olduğumu bil, demek gibi bir şey herhalde benim için.
ben evlenmek, kendime helal süt emmiş bir bey bulmak için kullanıyorum..
arkandayım.

yada olmak istiyorum.

bu tarz bişi.
Afferin len demek
görsel
Kafa karıştıran amaçtır. Öbüşme teklifi anlamına geliyor olması muhtemel. Ben o amaçla oyluyorum en azından.
Ben de magnum entrymi açık oyladığında bana magnum ısmarlayacaksın sanmıştım premses.
aynı düşüncelere sahip olduğunu belirtmektir.
Gör beni yi beni anlamına gelmektedir.

Görürüm ve yirim.
Öperim, yerim, yudarım gibi şeyler çok ayıb arkadaşlar şu mübarek ramazan ayı boyuca kimse kimseyi açık oylamasın zira orucunu sakatlayabilir. Evet.
gizemli olmak ergenliktir.
Eğer söylenilen anlamlara geliyorsa birçok kişiden evlenme ve öpüşme teklifi aldım hatta bilmeden birçoğuna da bu tekliflerde bulundum hadi bakalım...
Evdeki çöpü attırmak için dostluk köprüleri kurmaya çalışmaktır.

Siz seks falan mı sandınız yoksa?

(bkz: Açık oylamak sekstir)
arkadaşlar ben çok üşeniyorum açık oylamaya, eğer birini açık oyladıysam düşüncesini çok sevmişimdir.
güncel Önemli Başlıklar