bugün

* para karsiliginda üyelere normal üyeliklerden farkli haklar taniyabilecek üyelik cesididir. tercih edilmeyendir. hepimiz kardesiz ayrimciliga gerek yok.
(bkz: sozlukte gold uye olmanin avantajlari)
reklamları ekarte eden üyelik.
sözlüğü yonja'ya, tikky bahçesine çevirebilecek üyelik şeyimsisi.
(bkz: yonja)
sonra bayan uuserlarla erkek uuserları tanıştırma, buluşturma ve seviştirme köşesi açılırsa tam süper olacak üyeliktir.
sozlugun vip yazarlari icin tasarlanmis uyeliktir.
girilen her entry için bonus.
anlaşmalı başlıklarda (anketlerde),
doldurulan uktelerde ekstra bonus.
ayrıca birikmiş bonuslarla başlık parselleme hakkı.
tüm bu avantajlar sadece uludağ sözluk premium üyelerine özel..

siz de hemen katılmak için tıklayın.
(bkz: KIROYUM AMA PARA BENDE)
güzel entry'leri ve sözlüğe katkılarıyla javelin'in ücretsiz olarak yararlandırılmasını düşündüğüm üyelik tipi.
moderasyona girip acımasızca entri silmek. hastası olurdum.

otorite güzel şey vesselam.
Gıcık olduğunuz herhangi bir üyenin entry'sini silebilmek gibi avantajları vardır.
(bkz: yazarların seksi fotoları için tıklayınız)
tokatla butonu koyulması durumunda alacağım bundan bir tane. butonu anlatayım:

simdi bütün yazarların monitörlerine iki tane el koyulacak. ben tokatla butonuna bastığım zaman o yazarı tokatlayacak eller. böylece benim içimdeki 'dal mönitöre cık şunun ekranından kafa göz dal' isteği giderilmiş olcak.

valla bunu yap sözlük neyim varsa senin.
- alındığı takdirde anti-gammaz fasilitesine ve alalade bakınız verebilme* imkânına sahip oluyorsunuz.
- "oylama yaparken 1o saniye kuralı" ortadan kalkıyor*.
- server shutdown in progress hatasına karşı korunma sağlamış oluyorsunuz. hiç kimse giremezken siz girebileceksiniz!
- her hafta yapılan çekilişle serdar facebookoğlu'yla bir akşam yemeği fırsatına
ve
- entry'lerin silinmeme garantisine sahip oluyorsunuz.

us premium üyelik size özel yaz kampanyasıyla sadece 28 $! ! !
premium üyelerinin demesine göre bu ayrıcalığa sahip olanların entry gir bölümünde oldukça farklı ve işe yarayan hedeler bulunuyormuş. hem öyle bizdeki gibi "entry gir" lan lavuk der gibi değil. entry girer misiniz? tabi. örneğin tıkandın mı bir entry'nin tam ortasında hacı bir ışık beliriyormuş ben inanmadım allah seni inandırsın tüm perdeler kalkıyormuş o an. ondan sonra ver ayarı, vur esprinin gözüne. ne sandın ya. ekle butonu diye bi şey yok. entry bitti mi entry girdi.
hani yukarıda faq diye bir hede var ya onlarda o fuck mış. arkadaş söyledi. seri eksi verenler de bunlarmış, öyle on saniye bekleme falan da yok. flashget gibi kimleri eksileyeceksen ekliyorsun. takır takır yapıyor o işini. bize ne yaptıklarını siz düşünün artık.

yine onların demesine göre sözlükte bizim bu güne kadar hiç görmediğimiz, adını hiç duymadığımız son derece seksi hatun yazarların -tabi karşı cins de unutulmamış; yakışıklı dallama yazarların (buradan devam)- entrylerini görme şansına sahip oluyormuşuz. hatta öyle zirveler düzenleniyormuş ki ne fanteziler ne fanteziler.

vel hasılı kelam uludag sözlüğün fakir üyeleri. (bkz: bkz)'la ayar verip, gizli bkz'la yazıyı renklendirdiğini sanan, yıldızlı bkz'ı bir lüks görüp, spoiler'la hava atanlar; millet malı götürüyor lan!

pederle konuştum. evi satacak. en kısa zamanda alacam bi üyelik.
bu uyelik sayesinde ota boka siyaset yapan bingillardan kurtuluyormu$sunuz. oyle bi rivayet var evet.
yazar bilgilerine tikladiginiz zaman cinsiyet de gosteriyor, bu bakimdan iyi.
mutfak - çalışma odası arası 30 lira
uludağ sözlük premium üyelik ? lira
ayar vermek, almak paha biçilmez.
bu ne lan demekten kendimi alamadığım uygulama.yapmayın lan fakiriz hemde öğrenciyiz.
eksileyenleri görmeyi sağlayan üyelik çeşidi.
(bkz: uludagbook com)
sözlükteki bayan yazarlarla kameralı sohbet imkanı *
adminlerin bir entrynizi veya başlığınızı sildiğinde bir derdim var bölümüne 5 tl sıkıştırılarak her türlü başlığın ve entrynin yeniden canlandırılması gibi bünyesinde daha bir çok parasal özellik bulunduran hede. *
üçüncü nesil yazarlara indirimli olması lazım. neden değil anlamadım. arkadaş 2006'dan beri buradayız ama eşek yüküyle para ödüyoruz hala. ayıp lan..
tüm sözlük kızlarinin hesabı ve chat imkânı sağlayan üyelik çeşitı. Üye olmak isteyenler benimle irtibata geçsin.
çok memnun olduğum üyeliktir. iyi varsın zall.