bugün

Hem zall köşeyi döner hem de biz kültürlü elit zengin insanlar olarak artık ortalıkta dolaşan fakirleri görüp sinirlerimizi oynatmayacağız.
Kampanyaya büyük destek bekliyorum.

Her ay belli bir miktar yatırılmalı, ödemeyenin yazarlığı silinmeli.
Sözlükten bir fakir daha kaydı tarzında espriler yapabilicez gidenin arkasından ashakdjdl. Gayet komik.
platin ve gold üyelik olsun.
Ben 2000 alırım net.
-paralı zirveler de yapacakmıyız himmet ağabey?

- tabi lan be sandın? grema bile sürcez birbirimize.

zenginlik bunu gerektirir.
Bir kişi Bile para vermez.
Allahım sonunda röpteşambırımı giyip mükemmel bir kombin olsun diye aldığım fularımı takıp, fildişi pipomu tüttürüp kenardaki viski kadehimi keserken böyle inceden, ahhhahhahahhaaaa şeklinde atabileceğim en elit ve zengin kahkahamı patlatırken sağa sola, dağlara taşlarA, buradaki diğer elit, kalburüstü ve zengin arkadaşlarımla bilgi paylaşımı yapabileceğimi bilmek, beni gerçekten çok duygulandırdı. Ağlıyorum şu an .s
Entry başı 5 tl karşılığı "Gold Entry" özelliği gelsin. Gold Entry altın rengi görünsün, dikkat çeksin.
Aylık 10 tl karşılığında profil fotoğraflı entry girme ayrıcalığı.
Aylık 25 tl karşılığında günde 15 farklı yazara mesaj atabilme özelliği.
Aylık 5 tl karşılığında 3 yazarı seri eksileyebilme hakkı.

Sözlüğü iyice mahvedebilecek kampanyadır. Destekliyorum.
akn li olsun bi de. sözlüğe o ay çok girmişsek kalan günlerde site bizde yavaş işlesin.
zengin muhabbetinin çekileceğini mi sanıyorsunuz.
Ben desteklerim ama bir şartla. Karması belli bir eksiye ulaşan kişinin IP leri banlanacak.
desteklediğim kampanya!
ekşi’de de ücretli kullanıyorum ayrıca.
buraya her uğradığım zaman logout olarak geliyorum.
bir f5 ile auto login oluyor id girmeden.
bu saniyelik sürede zibilyon tane banner yiyorum haliyle.

öte yandan yazmasını osurmasını yeni öğrenen, çükü yeni kalkan primatlar entry de giremez en azından.
ulan biz de ergenlik yaşadık saygı nedir bunu öğrendik önce.

bonus: (bkz: eksi 100 ve üzeri yazarlar silinsin kampanyası)
yıllardır savunduğumuz şeydir. beleş beleş yazıyoruz buralarda, paralı olsun entry başında pay alalım.
Sonuna kadar destekledigim kampanya.

Yazarlara Günde online olup reklama tıklama performansına göre belli ücret verilsin. Hem zall açgözlüsü adsense parasını katlar hem de bize bi çorba parası kalır.

Aksini düşünemiyorum burda kalmak için para verecek kadar aklımı yitirmedim henüz.
Parasiz sanan mallar var mı la..

Burada öldürdüğün her saniye para akıllım.
desteklediğim kampanyadır. 3.5 senedir bedavadan yazıyoruz. artık maaş bağlanması lazım böyle kuru kuruya olmuyor.