bugün

iyi olmuş güzel olmuş ama neden oy veremiyoruz sorusunu akla getiren güzel uygulama. (bkz: uludağ sözlük mobil kullanırken oy verememe çilesi)
görünüşünün biraz daha değiştirilmesi, güzelleştirilmesi gereken uygulamadır. ve oylama yapmak acayip bir sorundur hatta sinirlenip oylama yapmaktan vazgeçmenize neden olabiliyor. en kısa zamanda biraz daha rütuş yapılmasını bekliyoruz.
her ne kadar çok güzel gözükmese de gerekli, ve kullanışlı uygulama.
ama cidden, rengini falan değiştirsek olmuyo mu?***
şeyi buldun şeylisini arıyosun diyen arkadaşlara selam olsun.
bir sürü mobil uygulama var ama bunun kadar kötüsü yok sanırım. geliştirilmesini daha kullanılır bir seviyeye getirilmesini istiyoruz. * duy sesimi diyoruz modlara ve para babasına.*

not: bu yazının üzerinden çok sular aktı. şimdi her şey bambaşka. isyanlar işe yaradı.
ara ve oy verme butonlarının eksik olduğu uygulama.
artık yazdığınız entry'lerde 'mobil' ibaresinin göründüğü uygulama.
Sağ alttan normal site butonuna basarak kurtulabileceğiniz azap.
gayet kullanışlı bir uygulama.
facebook misali entry girdikten sonra yazarın yanında mobil yazıyor:
görsel
Mesaj da gonderilebilirse tadından yenmicek olay.
giri oylama özelliği olmayan, yorum yazarken bakınız vb. ekleme sorunu, ben butonu olmaması gibi şuan aklıma gelen sorunları olan mobil sitedir. android uygulaması olsa da rahat rahat yazsak.
nokia 6630 cep telefonumdan girince telefonun donmasına neden olan site. o yüzden turkcellin t10 telefonundan girmek zorunda kalıyorum sözlük. ayrica geliştirilmesi gerekiyor ama hiç yoktan iyidir.
kullanışsızdır. talep olması durumunda iphone uygulaması için yardımcı olabileceğim mevzudur.
hiç kullanışlı değil. kullanmıyorum. keşke yerine java uygulama yapılsa da onu da kullanmasak.
edit yapilamamasiyla uzmustur.
En kisa zamanda oylama yapabilme fonksiyonunun da eklenmesini istedigimiz uygulamadir.
En kisa zamanda oylama yapabilme fonksiyonunun da eklenmesini istedigimiz uygulamadir.
Yazarlarının sürekli serzenişte bulunduğu acilen yazarların ihtiyaçlarına göre tekrar dizayn edilip güncellenmesi gereken uludağ sözlük uygulaması.
oylama ve ben kısmının gelistirilmesi gerekmektedir. Yolda her yerde ulaşılabilen eğlenceli sözlük. Imla hatalarımız affedilirse daha da güzel olabilir.
Çok büyük bir kolaylık. Açıkçası mobil sözlük daha zevkli.
sözlüğün güzel bir uygulaması. fakat bazy eksiklikleri var. mesaj okunabiliniyor fakat cevaplanamıyor. tanım girilebiliniyor fakat oylanamıyor.
mesajlara bakma olayı yok, ben butonu yok, şusu yok busu yok.

o değil de (bkz: ulu sözlük iphone için app yapsın kampanyası).
çok eksik var ama ilk olarak şu giriş yapma olayı çözülsün, günde 50 kez giriş yapıyoruz hatırlamıyor bizi ayıptır.
cep telefonundan giris yapilabilen,surekli kullandigim hatta su anda da bu entry'yi girdigim uygulamadir. Ama bkz ozelligini kullanamamak kotu olmus, kisa zamanda bekliyoruz efenim.
an itibarı ile ara yüzünün değiştiği, gelen giden mesajların artık görülebildiği ve mesajlara cevap yazılabilen mobil uygulamasıdır. Severek kullanıyoruz.