bugün

dün akşam dumadan bağlantı kesilmiştir. sanırsam sorun var.
iğrenç. geliştirilmesi gerek. zall sana diyorum zirvede verdiğin sözleri tut kanka.
Oylama butonu yok, ben kısmı yok, mesaj atma yok. Ne var hiç?

insan itünün mobil versiyonunsu kullanınca beğenmiyor tabi bu ucube şeyi. O kadar mükemmel ki örnek alınsın. Bari yapamıyoruz taklit edelim!
mesaj atılamayan site. aynı zamanda indirilemiyor da. illa googledan girmek zoruna mıyım? sırf mesaj atamadığım için normal siteye dön butonuna tıklıyorum falan. gerek yok böyle şeylere.
tüm sözlüklerde malum ortak bir tane kural vardır ya da engel işte her neyse.

işte o ortak kuralı ya da engeli bu mobil uludağ sözlükte bozabiliyorsunuz.

ben ipucuyu verir ve çeker giderim, anlamak isteyen düşünsün. *
entrylerde türkçe karakter kullanılamayan uygulama.
entrylerde türkçe karakter kullanılabilen uygulama. Örn; çğşiöü.
mobile uludağ arayüzün çok ama çok yetersiz olması.

* tasarım berbat.
* kullanışsız.
* ıvır zıvır.

çok zor birşey değil hazırlayıpta appstore a bir uygulama koymak. ne eksiğimiz var ekşiden mekşiden ?
çok eksiği olan uygulama. oylama yapılamıyor ve ben butonu dahil birçok buton yok.
Guzel bir cep telefonunuz varsa ugrasmamaniz gereken zimbirti. Orijinal gorunumde kullanmaktan sadece iyi bi android app yapilirsa vazgecerim.
iü sözlük mobil'den öğrenecek çok şeyi olan uygulamamsı.
ben butonu olmayan mobil şeysi.
Daha fazla geliştirilmeye ihtiyacı olan önemli bir yeniliktir. Arayüz daha iyi olabilirdi.
türkçe karakter eklendiğinde muhteşeme yakın olacak mobil sitedir.
Tek sorunu turkce karakteri kabul etmemesi de halledilirse cok iyi olur.
Oy verilmeyen, mesajlara cevap verilmesinin çok zor olduğu, arama tuşu ve olayı bulunmayan boktan bir mobildir. Tamam normal sözlükten daha kullanışlı lakin bir dh mobil mi, değil.
mesajları cevap verememe imkanı ile insana zor anlar yaşatan mobil site.
Istegim uzerine alt bolmeye linkleri yerlestiren moderatorlerimden af dilememe neden olandir. Meger ben ayarlari bozmusum kendi kendime!
Mesaj yazarken insani siniR krizlerine sokan uygulama.
Ben butonu olmayan entari bilgilerinizi öğrenemeyeceğiniz ulu sözlük versiyonudur.
entryi üst üste 2 kere girdiren ve entry silme butonu olmayandır.
üstünde çalışılması gereken uygulamadır.
ilginç bir yapısı var... Şu an kullanıyorum ama bence geliştirilmeli... En azından entry sildirin, sonra aynı entry'i iki kere girince sözlük kurallarını çiğniyoruz...
Entariye oy verdirtmeyendir.
kullanışsız sözlük tipi