bugün

(bkz: sehpa)*
bayan yazarların dere kenarında elbise yıkamaları ve erkek yazarların onlara buz gibi yayık ayranı getirmeleri.
ya arkadaşlar rica edicem, "kızlı erkekli zirve" lafını bırakırmısınız artık. birbirimizi zikmek için mi buluşuyoruz afedersiniz! yeter ya, kabak tadı verdi. Biri (eminim ki erkek) sırf geyik olsun diye fw mail dolandırmış. tahriğe gelmeyin, adamın istediği oluyor işte.

Herkes farkında ki votkalayıp birbirini kimse düdüklemiyor. o kadar da mal değil kimse yani.
zirvelerde bulunmuş biri olarak herhangi bir rahatsızlık durumu olmayan zirvelerdir. yazarlar zirvelere gelir konuşur, tanışır, sohbet eder, genelde memnun bir şekilde ayrılarak zirveler sonuçlanır.
sadece kizli ya da sadece erkekli zirvelerde olanlardan daha az merak edilenlerdir.

tamam tamam fesat olmiycam. *
napıcaz soyunuyoruz, zall krema getiriyor, her yere sıkıyoruz. sonra zall "zirve sona erene kadar bu bitecek" diyor. *
tanıdıklar hemen dipdibe geçer koyu bir sohbete koyulur, arada diğerleriyle de kaynaşma çabalarına gidilir, popüler yazarlar gerim gerim gerilirken pek de tanınmayan yazarlar yalakalık peşindedir, eve geldiğinde nick altına yazılacak hiç değilse bir kaç şey olsun diye samimiyet kurmaya çalışırlar. kız düşürmeye gelenler bayan yazarların kulaklarına nicklerini fısıldarken sıcak nefeslerini falan üfler.

ifşa ettim lan resmen.

şaka şaka yediniz hemen de ha. bir araya gelip sosyalleşiyorlar memleketi kurtarıyorlar falan.
lan zirvelere kızlar geliyo muydu? oha lan!
ben de diyorum nasıl oluyo, meğer kızlı erkekliymiş. bi an çok korkmuştum.

yalnız şey ya, kız erkek falan, hemen zikişiyolardır ki. kızlı erkekli. ne yapabilirler ki başka? alkol falan, hımm... zirvebox'a bakmayalı çok olmuş.
önce bilek güreşi yapılıyor. mülayimin şeysi zirvesinde mülayim şeyini gösterdi. çay da içenler var. * bol bol sohbet oluyor. ikili ama. ulan birisi konuşsun diğerleri dinlesin. *
her ne yapılıyorsa videoya çekilmesini istediğimiz hedelerdir.
(bkz: ercüment sen mi yaptın olm)
hişşt duymamış olayım kalbinizi kırarım ve ayrıca insan insanı siker mi? ne ayıp. dellenmeyin.
(bkz: her şey bukkake anına kadar normaldi)
her erkek güzel bir kızla, her güzel kızda yakışıklı bir erkekle muhabbet etme çabası içindedir.

eğer daha önceki zirvelerden tanınan birileri varsa hemen 3 5 kişilik gruplar oluşturulur ve zirvenin asıl amacından, maksadından uzaklaşılır. kendi dünyalarında hülyalara dalınır.
son günlerdeki iblisistik haberlerden sonra daha çok dikkat edilecek etkinliklerdir. kusura bakılmasın ama bu devirde kimse kendine güvenemiyor.
ben bu kızlı erkekli zirveye gittim. tüm kızları topladım etrafıma.erkekler de vardı bolca. seviyeli muhabbet ettik. hiç beklemiyordum ben de etrafımda o kadar kızı ve tüketilen alkolü görünce ama.. kremadır ,gazozdur, haptır bişe olmadı yani.

son olarak..merak ediyosanız gelin bundan sonraki zirvelere,öğrenin.
(bkz: hey dostum bu söylediklerim aramızda kalsın)
(bkz: nefes almak)
*
kardeş kardeş oturmak.
fikir alış verişi
şaka lan şaka.
şüpheci bir entry ile giriş yapan bir sözlük üyesi, çok fazla ortama girmediği yazdıklarından nasıl da belli oluyor.
yapılanlar öğrenilince haremlik selamlık zirvelere mi dönüştürülecek bundan sonra zirveler diye düşündüm bian.
valla muhabbet yapılıyor. ya ne olacağıdı?
bakın bir defa anlatacağım;

eğer bir zirve sonrası kıyamet kopmuyor ve biri silinmiyorsa, o zirvede sevişilmemiştir. çünkü; uludağ sözlük yazarları seks yaptıktan sonra ya erkek kızı rezil ediyor, ya da kız erkeği hayatından bezdiriyor ve biri silik oluyor. (bu sadece zirveler için geçerli değildir)
ya moderasyon ile arası iyi biri kızı sikmiştir ve kızı rezil etmiştir, yada sevişme sonrasında moderasyonun kankası olmayan erkek rezil edilmiştir ve kız moderasyona kalmıştır.
örnekleri çoktur.

şimdi, ister inanın ister inanmayın, bunlar gerçektir ve silinmeyip kalan iğrençler herkesin sevdiği kişilerdir.
kardeş kardeş oturmak, kaynaşmak, yağ satarım bal satarım oynamak.
en çok merak ettiğim olay neler oluyor, ne yapıyorlar, gecenin sonunda kimin evinde kalıyorlar, gelen kızlar güzel mi? erkekler manken gibi mi? siz merak etmiyor musunuz?

acaba şöyle bir şey mi?

görsel

yada böyle mi?

görsel