bugün

Diğer yazarlar orospu çocuğu galiba.
Ne izlemeye gelirim ne oynamaya. Nefret ediyorum izlemekten de dinlemekten de muhabbetinden de oynamaktan da.
Puhabanansldjk bak yine ergen güldürdünüz.

Lan tengir göbeğini nasil kaldıracak? *

Saka lan!adam bursaspor da oynadı. Kale direği olarak.*

Hisseli harikalar kumpanyasi.

Erecto nerede? *
maçtan bir kare;

görsel
Ne yapayim kiz gelmeyecek zirveyi.
iki düşmanı aynı kadroya yazmışsın. Olmamış bu kadro. *

Siz anca pinpon oynarsınız.
. . . liverpool veteran halı saha takımından istediler de gitmedim. Ama çok ısrar ederseniz biraz düşünürüm.
türk futbolüne gönül vermiş bir futbol adamı olarak genç yetenekleri görmek ve memlekete kazandırmaktan mutlu olacağım zirvedir. olur da bir trolle denk gelirsem fazilet yoluna davet etmek için biraz hırpalayabilirim. zira yılmaz vur-al bana ağbi der.
Zamanında organize ettiğim iki zirve ile bilirkişi olarak diyorum o iş zor aga.
Eğer izmir'de yapılan maçta kaleci Beyaz tenliyse çok iyi forvet oynarım. Tam doksana atarım.
son bir istasyon insanı o son trene binip çuf çuf gitti artık...
Küpüne zararsız keskin sirke de üç noktalarını bohça yapıp gitti. Güncellenmesi gereken liste.
Olm ne zaman sözlükten çıkıp da maç yapacaksınız??
Gerçekleşirse sevineceğim hede.
Box to Box orta saha görevimi layıkıyla yerine getiririm.
Yenilenmiş kadrosuyla istanbul ayağının çok daha güçlü olduğu zirve.*
istanbul dışında olmazsam çok gelmek istediğim müsabaka.Yalnız uzunca süre maç yapmadığım için dalağımdan olabilirim.Benimle aynı takımda olan arkadaşlara duyurulur.:)))
vay anasını lan, gene eskiye sevdam depreşti bak.

eskiden bu sözlükte lig yapılırdı. hatta pazar günleri hepimiz bu ligin gündemine rehin olurduk. yok maçta şike yapılmış da, okuztopu normalde şampiyon olamazmış ta st istanbuls supernovaya yenilince işler değişmiş de bilmemne.

(bkz: uludağ sözlük birinci gazoz ligi)
Beni dövmezseniz Bursa'dakine gelirim.
forvet ben olacaksam gelirim. olmadı 10 numara. dar alanda kısa paslaşmalar, üçgen kurmalar hepsi bende.