bugün

kendini dusunen, yaptiklarinin ne tepki aldigini merak eden insandir.
Uzunca bi süredir hiçbişey yapmamış insanlar da dahil olmak üzere bütün yazarlar için rutin olan hareket.
* "acaba dün girdiğim entry ler beğenilmişmi?" "acaba karmam değişmişmi?" "acaba hatalı olan entrim varmıymış?" gibi soruların cevaplarını öğrenmek amacı ile imlecini ben butonuna götüren yazardır.
asla bencil olmayan insandır. "sen" butonu vardı da tıklamadık mı sanki.
yazdıklarının nasıl oylandığını check eden insandır.
meraklı insan.
(bkz: yalama yaptınız lan)
(bkz: uludağ sözlük e girer girmez ben e tıklayan insan)
entry girdikten sonra ikide bir ben'e tıklayan yazarlardan daha az sorunlu yazardır.
(bkz: ben e tıklamak)
(bkz: ben)
tepkileri dikkate alan yazardır.
(bkz: sen e mi tıklasın) *
yazdıklarının beğenilip beğenilmediğini çok doğal bir şekilde merak eden yazardır.
kankası ya da sözlükte takip ettiği bir yazar yoktur. burdaki takipten kastım güzel şeyler, sevgi dolu durumlar. neyse işte, yoktur işin özü bu. sözlüğü de entry yazıp kitlelere ulaşmayı hedeflediğinden giriyordur. ama hatalı, bence tabi. kankiş yapsa, o sözlüğe girdiğinde hemen nick altı olaylarına girilse, böyle yapış yapış ne güzel olurdu. karma artırma yönetemlerinde de bahsetmiştim bundan. okuyanlar bilir. di mi kankişlerim? öperim.
acaba son girdiğim entry oylandımı acaba karmam yükseldimi diye merak eden sözlük yazarıdır.
dili beş karış dışarda yeni uludağsözlük yazarıdır.
(bkz: selam ederim)
+toplum beni nasıl karşılıyor hemen ben e giriyorum
- eheh çok komik.
(bkz: ben)
yazdıklarınının beğeni durumunu merak eden yazardır.
acaba ben ne durumdayım, ne olmuşum; dün şuydum bugün bu muyum acaba, karmam ne durumda, kaç eksi almışım, kaç artım var, ben ben ben... diyen insandır. bir de içinde bulunduğum bir diğer grup vardır, illa modellenecekse;
(bkz: sözlüğe girer girmez mesajlarını okuyan insan)
ben değilim.
ben direkt eksi ye tıklarım.
not: seri olarak değil.
(bkz: ben) *
(bkz: bir ben vardır bende benden içeri)
tıklamayan varsa yalan söylüyordur o insan. tıklıyoruz tıklayacağız bu eylem engellenemez.

+hoooop kullanıcı adı şifreeee tık ben, olum çaylak olmuşum lan.
-ben demiştim olum sen kesin torpille falan yazar olmuşsundur diye.
+sktrgt evimden.
(bkz: sen kimsin la)
(bkz: bana tıklayana ben de tıklarım)