bugün

Bana nazar değdirmeye çalışan yazarların olduğu turnuva. Ama yüce Türk milleti böyle oyunlara gelmez.
Görüyorum ki hala philantia'yı yenebileceğini zanneden hevesli gençler var.

❤️Philantia❤️Nın gelmiş geçmiş tüm turnuvalardan galip çıkacağıdır.
görsel

adet yerini bulsun. (1)
görsel

adet yerini bulmasın.(2) düşe düşe bizim gruba mı düştün be sayın yazar.
2-1 lik skorla çeyrek finale yükseldiğim turnuvadır.
2-0 lık skorla yarı finale yükseldiğim turnuvadır. Rakibimi bekliyorum.
Uyuya kaldgm için elimden kurtulan yarışmacının 2-0 la yarı finale yükseldigi yarışma bir dahaki sefere şansı yok bilsin istedim.
Centied - gölge35.5 i çok heyecanlı ve keyifli 2 oyun sonunda elediğim turnuva. Grup maçlarında da o beni 2 oyunda da yenmişti. Bende elemelerde 2 maçta 2 yaparak onu eledim. Gerçekten ilginç.
Ç
görsel
centied in çok ama ayıp ettiği turnuva olarak tarihe geçecektir.

centied e:

la olum sen hasta mısın? hafıza kaybı mı yasadın?
adamla akşam konuşuyoruz durumu anlattım. tamam dedi bir bakmışım buradan elendiğimi öğreniyorum. bak hacım bir söz veriyorsan biriyle bir şey konuşuyorsan arkasında dur. dürüst olun la olum biraz adam olun. bana de ki bak seni eliyoruz. mesaj at. ben de bi ayar çekeyim. lan ben senin hatrına katıldım bu turnuvaya böyle onca işim arasında. neyse la sizin oyununuza şimdi gece gece sinir oldum. yapamıyorsanız bırakın lan. 2 dakka delikanlı olun!

yenildiğimiz zaman tebrik eder, sineye çekeriz ama götlüğe tahammülüm yoktur. affetmem...

edit:götün kim olduğunu buldum.
Önümüzdeki yüzyıla kadar süre de olsa philantia'yı yenemeyecek arkadaşlar boşuna kendini yormasın ve seviyesini korusun bence. Katıldığı ve katılacağı tüm turnuvaların şampiyonu o'dur ve o olacaktır.

Finale hak kazanan diğer yazara şimdiden başarılar. iki birinciyi de tebrik ederim.

Not: tabiki gönlüm canım gaussum maussumdan yana, umarım turnuvanın diğer birincisi kendisi olur.
>^.^<
philanta ile oyuna kaldığımız yerden devam edeceğiz, konuştuk anlaştık. 2 oyunu kazanan finale kalacak. "bu gezegende beni kimse yenemez" dedi ben de hodri meydan dedim. oynayacağız. dünkü elenme hikayesiyle ilgili de zaten gereken neyse yazdım. fazla kafa açmayın burda.

bir de lan bu adamdan 200 puan fark yiyip burda avukatlığını yapanlar var. ulan olum dünkü oyunda 150 puan farktan geldim son hamlede oyunu kaybettim. siz beni kendi teslimiyetçiliğinizle karıştırmayın. ne biliyorsunuz lan? adam oyunu kazanacam diye ecel terleri döktü.

o kadar.
final maçı 1
görsel
final maçı 2
görsel
final maçı 3
görsel

keyifli bir turnuva oldu. katılan herkese ve centied'e teşekkür ederim.
ayrıca philantia'ya da eğlenceli ve çok çekişmeli geçen final oyunları için teşekkür ederim.
gauss mauss un şampiyon olmasına çok sevindiğim turnuvadır. canı gönülden tebrik ediyorum. noldu lan philanta? scrabble yazılımıyla oynamak işe yaramadı mı? hani bu gezegende senden 2 oyun alamazdı? burası uludağ sözlük olum! burda herkes herkesi yener, el elden üstündür. büyük lokma ye büyük laf konuşma demişler. şimdi git bi soğuk su iç. gauss mauss tekrar tebrik ederim, benden sonra şampiyonluk sana yakışırdı.

centied saol lan. sizde kusuruma bakmayın, hatalarımız olduysa kırdıysak.

entrysiylcosturan yazar, olum bir gün biz final oynayacağız merak etme.*

benim final dönemime denk gelen bir turnuvaydı, çok zamanım yoktu, pek iyi geçmedi benim açımdan. çok konsantre olamadım. zaten bu zamansızlıktan da elendim.ama 10. turnuva farklı olacak. bakalım.

scrrable yazılımı ile değil beyniyle oynayan rakipleri ve zamanın aleyhimize işlemediği turnuvayı merakla bekliyoruz...
güncel Önemli Başlıklar