bugün

yarısında uykuya dalacağım zirvedir.
Bende geliyorum demeyi hiç bu kadar istememiştim. Nicklerimizi de anlımıza yazalım daha rahat buluruz birbirimizi. Ben kafa dedim siz anlayın işte.
cuma günü olmasından kaynaklı katılamayacağım zirve.
cumartesi çalışmak başlığında eleştiri dolu bu kadar entry varken, cuma günü zirve yapmak büyük haksızlık. sen bari yapmasaydın be sözlük.
görmek istedigim dostları görebileyim yeter derken Feridun güzel oldu, her türlü fiyasko ihtimaline rağmen +1imle katılacağım zirvedir.
katılım şartlarında "olm zaten sapsanız yanınızda iki adet daha sap getirip ortamı saplaştırmayın" önlemi alınmış zirvedir.
erkek yazarların 2 erkek arkadaşlarıyla katılamayacağı zirvedir. damsız girilmez yani, karman ne olursa olsun. * bir aksilik çıkmazsa 2 kız arkadaşımla birlikte katılacağım zirvedir.
Katılmaktan vazgeçtiğim zirvedir.
neden herkesin mutlaka bir kız düşürme planının olduğunu, kız/erkek oranlarını hesapladığını anlayamadığım zirve. tek başıma geleceğim ve bir erkek/bayan yazar dahi olsa tanışırsam ya da sözlükten tanışıp görüşemediklerimle görüşürsem ne mutlu bana.
listenin en başındadır bilmem kaç saattir, kaldırılamamaktadır başlıklardan üstelik.
mayomu almadan gelecegim zirvedir.
gelmek için mesaj atmadığım zirvedir.
feridun düzağaç umarım canlı performans yapmaz, albümü şarkıları gerçekten çok güzel ama sahnedeki sesi katlanılır gibi değil.
hayır, birisini bulamadıysanız bana söyleseydiniz bari sahneye bir iki kişi ya da grup ayarlardım.
aman canım, sanki insanlar feridun a ya da benimle tanışmaya mı geliyor ben de neyin derdindeysem.
selam ben kareli panda yazsam bile üzerime ne tanıyanımız var ne edenimiz.
içki bahane edilerek 18 yaşından küçük yazarların alınmayacağı zirvedir.
salca'nın kısaca f.d. diyerek kestirip attığı, çok sıkıcı olacak bir konserdir efenim. o kadar adam varken nerden feridun'un bulunduğu merak edilesidir. eğlenmeye mi gidiyoz, içip feridunla dertlenmeye mi? bedük'ün olduğu bir türkiye'de feridun'u eğlenmek için çağırmak da neyin nesidir? hadi millet eğlenir yine, tanışır, konuşur fakat feridun başladımı bi hüzün sarar dört bir yanı. bir maruzatım daha var, bütün üyelere yeticek mi orası? neyse yazsam yazılcak daha çok şey var da, susucam efenim. iyi eğlenceler.

edit: Luxus'un eklenmesiyle sözlerimi bana yedirmeye çalışan moderasyona teşekkür ediyorum. çok güzel bi seçim olmuş luxus.
ayrıca belirtmek isterim ki ekşi sözlük'te bir etkinlik vardı, canım çekmişti fakat şimdi onların canı çekip düşsün bir yerleri uludağ sözlük yapmış gene zirveyi.
yanımda gelebilecek bir arkadaş bulursam katılabileceğim ve eğlenceli olabilecek bir zirvedir. o yüzden formu doldurmuyorum daha. gelmesi kesin olmayanlarda formu doldurmasın adamı hasta etmesin.
feridun düzağaç'ı çok sevmeme rağmen bu gece için yanlış bir tercih olduğunu düşündüğüm zirvedir. kendisi parti adamı değildir sonuçta. eğlenmekten ziyade efkarlanmaya sebep olacaktır sanırım.
(bkz: 5 yaşında zirvesi ne izmir den katılacak yazarlar)
çok yeni bir yazar olmama rağmen katılmak istediğim zirve. umarım dışlanmam. *
Geliyorum. + 6 kişi ile birlikte gelip o gece partideki herkese kendimizden söz ettirmeyi hedefliyoruz. zaten taksim bizim aq siz bize misafir geliyosunuz aslında.
katılmayı istediğim fakat katılamayacağım zirvedir.
mecidiyeköy den yürüyerek katılacağımız zirvedir. dorock ta içer zirvede coşarız.
üstüne mouse ile tıklamadan gelindiğinde, entry sayısı yerine ''uludağ sözlük beş yaşında zirvesi'' yazan başlık.

aynştaynım.
davetiye kodum da mesaj olarak geldiğine göre +1'imle katılacağım zirve..

bu arada 2 kız gelicez, sözlük erkeklerini bu konuda sağ duyuya davet ediyorum.. *

keyifli vakit geçiririz umarım.
beyaz şahin'e 5 kişi doluşup, mekanın önüne geldiğimizde, el frenini çekmek suretiyle göt attıracağımız zirve. tüm gözler üzerimizde olacak.

fonda da cengiz kurtoğlu.
sözlüğün yarısından fazlasının katılamayacağı zirve. malumunuz son dönem bayağı on sekiz yaş altı yazarımız var.