bugün

yanlislikla girdigim basliktir ozur dilerim. bir yudum alayim bir saniye.
Derneğin vedai iftiharlarından olabilirim.
içine dahil olmadığım grup.
''Ulan elimde tuborg gold ile entry girdiğim başlığa bak''
Beni de yaz.
sağlıklı yaşama kendini adamış yazarların derneğidir, yaz beni de.
Selamun aleyküm,

Varsa bir çayınız alırım, bergamotlu olsun.
An itibariyle üyelik formumu doldurup gönderdiğim dernektir.
Olum bunun için cemaat yurtları var!
ağız gargarası kullanınca içmiş olmuyorsak benide yazın.
içki içse evden atılacak veletlerin sağlıklı yaşam geyiği yaptığı dernek. Ehehe yazık lan.
Ben kullanmam, sadece içerim.
aralarında bulunmadığım dernek. ben içerim aga.
yan binadaki uludağ sözlük alkol kullananlar derneğinden aralarına ajan olarak sızdığım dernektir. yaptıkları toplantılarda çaktırmamak için kendileriyle beraber meyve suyu içiyorum. ortam biraz samimi olduktan sonra da alttan alta alkolün faydalı yönlerini anlatıp manipülasyon yapıyorum. merak etmeyin hepimiz meyve suyu içtiğimiz için deşifre olmam imkansız. hepsini teker teker alkolik yapıp müritlerimizi çoğaltacağız inşallah.
Üye yapalım dediler geldik.
kapisindan kovulacagim dernek. halbuki kabul etseler iki bira ismarlar, muhabbet ederdik.
Kolonya bile ictim ben, sakın beni almayın. Kafam güzelken derneğe falan girmeye çalışırim sonra.
ben de dahlimi verdim, alkol pişmanlıktır. yaşayan insanlar için olsun: aklınız fikriniz açık olsun.
Kurdalenizin bir ucundan keserek dahil olabilirim.
Ayran pilav dernegi galiba.
ben de hiç kullanmadım, başkan yardımcısı da benim. ben oluyum mu yani, oluyum litfen.
mümkün mü? hiç mi? peki..
jack danielsı da aldın aranıza katılmaya geliyorum.
(bkz: iki biraya katılırım)
beni de ekleyin. bırakalı 1-2 yıl oluyor.
Amsterdam diye bira cıkmış. Siyah kutu çok şık. Şekilli yani deneyin bak tadı da güzel.
Yok sizinki değil ama alkol kullanmadan alkol kafasını yaşayanlar derneği'ne bakmıştım ben.