bugün

üyeliğine değil, başkanlığına talip olduğum dernektir. tedavi amacıyla bile, bu bakir bedenim alkol görmemiştir.~
adımı altın harflerle yazdırmak istediğim dernektir. en son yanlışlıkla likörlü çikolat gömmüştüm o sayılmıyodur zaar.
Ben kullanmiyorum.
kullanmamak sizin gozunuzde komikse istediginiz kadar gulun vucuduma zarar veren seylerden uzak durmak komikse komigim be.
o zaman bagirin ulan en buyuk Fenerbahce diye...
mensuplari mide sorunlari yasayan kisilerdir.
Üye olabilirim. sigara kullanmayanlar derneği de olsa ona da girebilirim.
üyesi olduğum dernek. öyle kötü alışkanlıklarımız yok çok şükür *
Yok sizinki değil ama alkol kullanmadan alkol kafasını yaşayanlar derneği'ne bakmıştım ben.
Amsterdam diye bira cıkmış. Siyah kutu çok şık. Şekilli yani deneyin bak tadı da güzel.
beni de ekleyin. bırakalı 1-2 yıl oluyor.
(bkz: iki biraya katılırım)
jack danielsı da aldın aranıza katılmaya geliyorum.
ben de hiç kullanmadım, başkan yardımcısı da benim. ben oluyum mu yani, oluyum litfen.
mümkün mü? hiç mi? peki..
Ayran pilav dernegi galiba.
Kurdalenizin bir ucundan keserek dahil olabilirim.
ben de dahlimi verdim, alkol pişmanlıktır. yaşayan insanlar için olsun: aklınız fikriniz açık olsun.
Kolonya bile ictim ben, sakın beni almayın. Kafam güzelken derneğe falan girmeye çalışırim sonra.
kapisindan kovulacagim dernek. halbuki kabul etseler iki bira ismarlar, muhabbet ederdik.
Üye yapalım dediler geldik.
yan binadaki uludağ sözlük alkol kullananlar derneğinden aralarına ajan olarak sızdığım dernektir. yaptıkları toplantılarda çaktırmamak için kendileriyle beraber meyve suyu içiyorum. ortam biraz samimi olduktan sonra da alttan alta alkolün faydalı yönlerini anlatıp manipülasyon yapıyorum. merak etmeyin hepimiz meyve suyu içtiğimiz için deşifre olmam imkansız. hepsini teker teker alkolik yapıp müritlerimizi çoğaltacağız inşallah.
aralarında bulunmadığım dernek. ben içerim aga.
Ben kullanmam, sadece içerim.
içki içse evden atılacak veletlerin sağlıklı yaşam geyiği yaptığı dernek. Ehehe yazık lan.
ağız gargarası kullanınca içmiş olmuyorsak benide yazın.
Olum bunun için cemaat yurtları var!
An itibariyle üyelik formumu doldurup gönderdiğim dernektir.