bugün

kendi taraftarına sırtını dönen onları yalanlayan ve en nihayetinde kameralarla protestocuları tespit ettirip bir daha hiç bir maça sokmayacağını belirten tarihin en başarısız başkanını istifaya davet etmektir.

(bkz: yaptım oldu)
(bkz: bunları galatasaraylı kabul etmiyoruz/#10518167) adnan okursan bunu eğer bana cevap ver buna makul bir şekilde. sonrada istifanı ver en azından tarihte klübü için istifa etti densin.
(bkz: adnan polat sikine takıyor)
(bkz: taktıktan sonra şöyle bir sallıyor)
(bkz: çektir git)
peki yerine kimi öneriyor dediğim istifa çağrısıdır. ancak bence de bir an önce gitmelidir.
(bkz: adnan öztürk) gerçek bir galatasaray'lı! olarak bu önerilebilir.
bir zamanlar chp li olarak maltepe ilçesiden aday olan adnan polatın geldiği acıklı durumu gösterir bu durum. insanlar ne kadar değişebiliyormuş meğer ama biz galatasaraylılar böyle yanarlı dönerli adamlardan hoşlanmayız. yolun açık olsun adnan bey.
(bkz: ateş seni çağırıyor)
protesto edenleri emniyet'le beraber teşhiş edip, stad'a sokmayacakmış. o stad'a sen girebilecekmisin acaba eski başkan.
akp düşmeden adnan polat başımı gider olum.
herkesi çağırıyor.
başbakana yaranacam diye kendi taraftarını karşısına alıyor. kendi düşen ağlamazmış. istifa edene kadar stada gitmeyerek protesto edelim. ben adana da olduğum için zaten gitmeyecem ama ligtv den maçlarını da seyretmeyecem.
imza

Mazlumu getirin bana
florya da bir protesto hazırlanıp çağırılsa daha etkili olacak istek. yapsak mı hacılar ?
katılmayı seve seve kabul edeceğim etkinlik.
yumurta atılmayacak, ıslık çalınmayacak, karikatürü çizilip mizah konusu olmayacak protesto etme hakkımıza gasp eden başbakandan defalarca özür dileyen adnan polat takımı da iyi yönetemiyorsun bırak bu işleri.