bugün

yayın yasağıdır belkide dünün artçı sarsıntılarından olabilir.
olm o kadar dedik, meme capsi atmayın diye. gördünüz mü gene engellendi.

edit: girebilenler dns değiştirdikleri için girebiliyorlar.

edit: sahibi geldi beyler kaçın.
aylar evvel eklenmiş ve silinmiş bir sıradan vatandaşa ait resim yüzünden engellenmiştir.
8.8.8.8
8.8.4.4

yazın girin. ben girebiliyorum ama bu sayede mi bilmiyorum. google varsa sıkıntı yok.
vaay zall yaşıyomuş ya la dememize neden olan engellemedir. bilir gibi konuşuyon da, engelli listesinin yerini öğrendin mi zall. *
Sıradan vatandaşı merak ettirmiştir. Kim eklemiş o fotografı.
zall böyle dandik bir 1 nisan şakası da ancak sana yakışır.
görsel
nahoş bir gelişme. lakin görseller için de bdv'ye mecbur bırakmayacak, gammazlama benzeri pratik bir şikayet ve kontrol mekanizması oluşturulmazsa bu muhtemelen ne ilk, ne de son olur.

(edit : meğerse olay nisan bir şakasından ibaretmiş.)
(bkz: uludağ galerinin engellenmesi) zall'dan açıklama da gelmiştir.
1 nisan şakası olmasını dilediğim engellemedir.
(bkz: 1 nisan 2015 zall ın boktan şakası)
zall: 'mahkemeye baş vuruyoruz umarım açacaklar' dedi.

(bkz: tehlikeli kelimeler)

(bkz: sözlüğü kapatmasalar bari)
ahahahahahahah..

komik mi?

görsel

edit: zall adlı şahısın şakasıdır.
http://www.uludagsozluk.com/e/27210131/
yalandir. resimler aciliyor.
an itibariyle olmayan engellemedir.

not: lan bir tek ben mi girebiliyorum? rte bana kıyak mı yaptı yoksa?
sözlük sahibi olmuşsun ama adam olamamışsın.

(bkz: 1 nisaan)
olmayan yasaktır. ayrıca hani lan sözlükte bir nisan şakası yok. ulan o kadar bekledik kesin bir bok olur dedik. hani hala yok. hayır buysa eğer bir daha yapmayın hacılar ya. valla gülmedim hiç.
1 nisan troll'üdür. bula bula bunu mu buldunuz olm?

şöyle akşama doğru geçmişte yaptığınız kış kış cinler kış kış olayı tadında olaylar olsa fena mı olurdu amk?
(bkz: gelişmeler)
insanı çıldırtır. insanın yapanlara sövesi gelir.

insanın mahkeme kararlarına isyanını arttırır.

Ulaşmaya çalıştığınız internet sitesi istanbulAnadolu 4. Sulh Ceza Mahkemesi'nın 09.03.2015 tarihli 2015/1188 D.iş ve / sayılı kararı ile erişime engellenmiştir.

http://galeri.uludagsozlu...in-kapat%C4%B1lmas%C4%B1/
(bkz: arkadaşlar düzeldi)
hala ulaşılamayan galeridir.
Özgürlük buraya kadar. Ekşi sözlük'te kapanır yakında en olmadı kısıtlanır. Zaten habercilik ölmüş durumda, gelişen olaylar hakkında bilgi kaynakları; sözlük oldu. Olaylar hakkındaki bilgi açlığını tv'lerdeki ''izdivaç programları'' doyurmuyor maalesef. Twitter'ı saymıyorum insanların bir şeyler ifade etmesini 'harf kotasıyla' sınırlayan bir mini blog zaten, ifade özgürlüğünden çok ifade etmenin en kısa yolunu bulmaya dönmüş durumda. Demokratik-Özgür-Hür YENi TÜRKiYE artık burası. Yersen. Kendi gibi düşünmeyen insan kalmayınca gerçek demokrasiyi yaşayacağız, en derinde. Sandıktan oyun yüzde 100 çıkması çoook daha demokratik çünkü. Demokrasi sandık çünkü. Gidip 4 yılda 1 oy kullanmak süper bir demokrasi. Bu yeter de artar bile. Hiç bir yasa, kanun sorgulanamaz çünkü oy kullandık, o iş bitti, seçtik milletvekillerini. Bu arada milletvekilleri 15 bin lira maaş alıyor. Emekli maaşları da 9 bin lira. Ölene kadar alıyorlar o parayı. O da yetmiyor, 2 sene vekil olduktan sonra emekli olanlar, hem milletvekili maaşı alıyor hem emekli milletvekili maaşı alıyor. Ediyor sana 24 bin lira (Aylık). Ama ne hikmetse emekli olduktan sonra çalışmak ZORUNDA kalan insanların emekli maaşında kesintiye gidiyor devlet!

Ülke ekonomisinin mükemmelliğiyle övünen insanlarsınız, adil olanı: kişi başına düşün milli gelir kadar maaş almaktır. Dün yine emekliye zam yapıldı! diye manşetler atıldı. Maaşı 1.000 liranın altında olana 100 lira zam.. Maaşı 1.000 liranın üstünde olanlara 1.000 liraya kadar zam. Gerçek adalet, gerçek hak budur. Sadece el kaldırıp yasa onaylayan 'sesini dahi duymadığımız' o güzide insanların döktüğü teri, onca emeği yok saymak olmaz tabi. Az bile 24 bin lira aylık! Hepsine birer saray lazım. Zaten zamların yüzde olarak yapılıyor olması da bir acayip. Zenginle fakir arasındaki uçurum daha da artsın diye olabilir. Çok demokratik ve özgürce. Vuhuuu.

Ekşi sözlük 'format ve fikir' olarak dünyada bir ilktir. Başka ülkelerde olsa ödül üstüne ödül yağardı bizdeyse BASKI uygulanıyor bu gibi insanların kendini ifade edip, düşüncelerini paylaşıp gelişip değişebildiği platformlara. Yarınlar karanlık demeyeceğim, umutluyum ama gittiğimiz yol, yol değil. Gazetecileri 'haber yaptıkları, olayla ilgili fotoğrafı manşet yaptıkları için' cenaze törenine almamayı kendinde hak gören bir başbakana sahip olduğum için gurur duyamıyorum maalesef. Çünkü kendi gibi düşünmeyen herkesi 'öteki' olarak gören bir adamın farklı duygu ve düşüncelere, etnik kökene, inanca sahip bir ulusu yönetiyor olması kaygı verici. Yakında birkaç 'muhalif' gazetede kapanır. Zaten muhalif olmayan adam neden gazetecidir? O da ayrı tartışılır.