bugün

(bkz: ben bunu bir yerden hatırlıyacagım ama dur bakalım)
(bkz: tatil mode on)
tamam ulan organize edinde gelelim.

tanım: organize edildiği takdirte katılabileceğim zirvedir.
tarihi uyarsa kesinlikle katılacagım zirvedir. hatta tarihi bosver kesin katılacagım zirvedir.
en sonunda buda oldu dedigim zirvedir,aylar öncesinde söylemistim yakında bahamalarda da zirve yaparız biz diye *,kesmeyin gazı az kaldı bekle bizi bahama adaları*.
8 temmuz 2006 uludag sozluk tv makinası zirvesi' nde konuşulan, ve henüz tasarım aşamasında olan zirve. organizatör listesinde öncelikle zirvenin fikir babası olan montajelemanı, sözlüğün duayenlerinden devedikeni ve şahsımın yer aldığı zirvedir. mekan olarak katılım kolaylığı yaratması amacıyla avşa' nın düşünüldüğü zirvedir. tatil süresi olarak 1 gece 2 gün veya 2 gece 3 gün gibi düşüncelere hasıl olunmuştur lakin tartışılıp karar verilecektir. kesin olmamakla beraber ağustos sonu veya eylül başı civarlarında düzenlenecektir çünkü montajelemanı kişisi o tarihlerde uygun şartlarda tatil yapılabileceği konusunda sağlam kaynaklar öne sürmüştür. ayrıca tatile gitmiş olan yazarların da o tarihlerde yuvalarına geri dönmeye başlayacakları da düşünülmüştür. görüldüğü gibi kesin olan herhangi bir bilgi yoktur. yazarları önceden bilgilendirme amacıyla erkenden girilmiş bir entrydir. saygılardır.
sefertasi simdi asker diyeceğiniz zirvedir
iyi eglenceler dediğim zirve.
ulan sözlüğü boşladık diye benden habersiz yapılan zirveler arasına girmiş zirvedir. hele fth kişisine harbiden gıcık olunmuştur. peki öyle olsundur. dur ben eve bir iki yıla kadar adsl bağlatayım, o zaman göreceğim hepinizidir.
avşaya gelirseniz misafir ederim dediğim zirve.. (bkz: birazcık yerlisiyim de)

(bkz: boş pansiyon)
gidelim lan gidelimde dagıtalım dediğim zirve
ben askerdeyken sözlüğün bana yapacağı en büyük kötülük olacak zirve.
edit:benimle beraber ireland ta askerde olacak.
erdek de olcaksa bizim 5 yildizli pansiyonumuz sizi agirlamaktan gururlar onurlar vs.ler duyacaktir..
(bkz: binyildiz pansiyon)
not: siz gelin pansiyon sizin serefsizim. (bkz: şerefsizim diyen kız modeli)
edit:hemen yapilan fizibilite calismasi neticesinde : pansiyon eylule kadar doluymus.
şayet gelenler tarafından kabul edilirse benimde katılacağım ilk zirve.
hiç bir zirve için yapılmamış bir hazırlık evresine sahip olacak zirvedir. fazladan 10 kilodan kurtulmak için russian airforce diete başlanmış olup zirve tarihini eylül sonuna doğru bile uzatmak iyi olacaktır.
(bkz: kosarken entry yazmak)
(bkz: kos kos nereye kadar)
(bkz: kilo kilo dediğin nedir ki gulum ben senin için gramları vermişim)
şu ana kadar yapılmış olan zirvelerin en iyisi olacağından emin olduğum zirvedir. mükemmel kadro ile şampiyonluk kaçınılmazdır.

(bkz: gonullerin sampiyonu uludagsozluk yazarlari)
kadroyu bilmedigim ama gelmek için can attıgım zirve..
(bkz: ekolojik tatil)
(bkz: o değilde bi tatile gidilecekti ne oldu ona)
valla hiç de fena olmaz dediğim zirvedir.iki günlük bir kaçamak insan bünyesine iyi gelebilir.hele de sözlükle gidiliyorsa.
(bkz: sözlükçüm biliyorum çok oluyorum ama)
(bkz: beni tatile götür be sözlük çok sıkıldım)
(bkz: bi insanlık yap ablana o kadar yazıyoruz demi)
(bkz: sözlük beni denize yolla lan allahsız)
BAŞLIĞI AKTiF GÖRÜNCE BAVULUMU HAZIRLAMAYA BAŞLADIĞIM ZiRVEDiR. LAKiN FOS MU ÇIKTI NE?
HAYIR PALETLERi ONA GÖRE KOYUCAM...
benim çantam çoktan hazır. yer ve saat için start bekliyorum. anlaşıldı tamam.
ağustos ayı sonunda yapılacak olan, kıllı sekiz erkeğin yan yana hasırlarını serip uzanarak erdek sahillerinde güneşleneceği süper zirve.

(bkz: erdek tatili artik baslasin)
19 ağustos bu hafta sonu lannnn diyeceğim zirvedir. iki ayağımızı bir pabuca sokmasanız olmaz mı kardeşim diyeceğim zirvedir? cuma gününe sözüm var diyede ekleyeceğim zirvedir.
ekleme: la belim ağrımasa her türlü spor organizasyonuna da ahzırım ama, şimdik ben kıllı olaraktan sahilde yatmayı ve yüzmeyi planlıyorum. balık gibi de yüzerim ne yalan söliim...
detayları nası örencez?
erdekteki tüm bayanların perşembe günü pılını pırtısını toplayarak ilçeyi terketmesine neden olan zirvedir. sahildeki 8 kıllı erkeği hayal etmek bana bile acı gelmektedir. bomboş sahiller bizimdir gençler, yaşasın demeliyiz.*