bugün

bu yil gerceklesecek olan rock n coke ta bulusalim,gruplasalim,eglenelim amacli bir zirvedir..1 mayista satisa cikacak biletler bizi beklemektedir
eğer talep olursa benimde sözlüğümle beraber eğlenceye eğlence katmayı düşündüğüm harika ötesi zirvedir.
bugün itibariyle aldıgımız önsatış avantajlı biletlerimizle sözlük yazarlarından sin ve benim katılacağımız zirve
biletim elimde.katılmaktan memnuniyet duyacagım zirve.
(bkz: tostumu yedim bekliyorum)
gecen yılki gibi ecstasy senligine dönüsmezse katılalım dedigim zirve.
bunnar beni bozar siyatiklerime iyi gelmez diyeceğim zirve...
(bkz: karga sözlüğün amcası)
bir sanatcinin bile belli olmamamasindan dolayi sinir yonunden uzatmalari oynadagim su gunlerde festivale gidip gitmemekte ciddi muallakta kaldigim ve insallah gerceklesir de saglam bir egleniriz dedigim zirve *
looser ve benimde orada olacağımız zirvedir.
placebo gelirse kacmaz dedigim zirve.
placebonun tek başına gelmesi bile 2 günü kurtarır diyebileceğimiz fakat hala kimlerin geleceği belli olmadığından bilet elimizde ama patlamasından korktugumuz hadise
son haberlere göre muse katılacakmış festivale.. Beni pek tatmin etmedi ama.. inşallah daha iyi gruplar bekliorm...
aman efendim aman efendim rock n coke zirvesi yapılıyor.ne kadar elitce ve bir o kadarda karizmatiktir bu durum."-Behzut nereye gidiyorsunuz","-Rock n coke zirvesine gidicez hocam" yani olay büyüktür, rock dinlemenin etrafa yaymış olduğunu kinetik enerjinin hissiyatıdır bunlar..

bir gün birinizde deyinizki kardesim bir türkü bar zirvesi yapalım.demlenelim, bağırarak türküler söyleyelim, ordan girsin metrisin önü o bitsin başlasın turnalara tutun da gel bağıralım desarj olalım ama yok, varsa yoksa rock n coke zirvesi, rock dinliyorum rock dinliyorum karizmam kuru kalıyo olayları, biraz silkelenelim bi öze dönelim.türkü dinlemek ayıp değil.yapmayın etmeyin.
(bkz: metal de dinlerim turku de)
sevgili uuur* looserki$isinin çamur yapacağını adım gibi bildiğim için bok gidersin dediğim zirvedir. sen varsan ben yokum. * *
olur mu acaba dediğim zirve.
NiYE OLMASIN ACABA DEDiĞiM ZiRVE.
* kim yapar bu organizasyon işini acaba diye merak ettiğim zirvedir *
*iSTEDiKTEN SONRA ORGANiZATÖR BULUNUR DEDiĞiM ZiRVE.
ÖNCELiKLE; (bkz: SÖZLÜK FORMATINI iYi BiLiRDiK)
AMA; ZiRVE, YAZAR BAŞLIKLARINDA FORMAT BiRAZ DAHA ESNEK OLDUĞU iÇiN "ABARTILMADIĞI" SÜRECE HOŞ KARŞILANACAK ENTRYLERiN OLABiLECEĞi ZiRVELERDEN BiRiSi OLAN ZiRVEDiR.

EDiT: ENTRYi ÜSTÜNE ALINANLARA VE/VEYA AYARDAN SONRA ENTRY EDiTLEYENLERE SELAM EDERiM.
turkiye'ye donunce organize ederiz dedigim zirvedir. ****
(bkz: olma mı)
hayırlısıyla katılmak istediğim zirve.

(bkz: üstteki entryi okumamak)
eylül ilk günlerinde buluşmayı umut ettiğimiz fakat organizasyon sorunu çektigimiz zirve..
olursa bir yalnız olarak seve seve katılacağım zirvedir.
olacak olan zirve. birisi çıksın organize etsin. takıllım eğlence cıksın. uludag sozlugu tanıtalım oarada falan. güzel olur.
(bkz: rock n coke a giden insan modeli) *