bugün

(#2632906) numerolu entrynin başrolleri zirve ye varınca da boş durmamıştır. öncelikle kaymaya en hevesli arkadaş, sopalı olan kayaklardan* kiralamış fakat kayarken 2 metreden öteye gidememesi dikkatle izleyen bizlerin hevesini kırmıştır. 'boşuna ne para vercem la kayağa, ben mahalle de poşetle daha hızlı kayıyodum' sesleri yükselmiş ve minibüs te bulunan poşetlerle kayak merkezinin tepesine tırmanılmıştır. herkes aynı hizaya geldiğinde, tepedeki kalabalık tikky, entel kesimin şaşkın bakışları arasında yarışılmaya başlanmıştır. ferrariyle kapışan serçe misali yoldaki slalomcularla da kapışılmış, yoğun sis sebebiyle ezilme tehlikeleri geçirenler olmuştur. kayak kiralayan arkadaşın 10 dakika sonra iade edip, poşet bulamayarak benden bir turluğuna poşetimi istemesi kopma noktası olmuştur.
bu öğrencilerin park halinde bulunan hummer marka jiple fotoğraflar çekildikten sonra uludağ gezisini tamamladıkları rivayet olunur.
biri benim çocukluğuma insin, aman uludağ çok yüksek çıksın yahu dedirten eylemdir.
poşetle kaydı hadi duracağı zaman ne olacak galiba bacağı kırık öğrenci yada karla kardeş cümlesinin karma hali kar-daş (*) olmalı her halde.