bugün

Arkadaşlar yüzde Yüz denendi, çalışıyor. Kesin bilgi, yayalım. Beğen paylaş takip et +rep kanalıma abone ol. Çanı aç.

Uludağ sözlükte yetkili olma formülünü açıklıyorum. Şimdilik sadece kadınlar üzerinde geliştirdim. Erkekler üzerinde pek çalışma yapmam. Tarzım değil.

Şimdi efendim Uludağ sözlükte kadınsanız ve yetkili olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken eksi karma kasmak. Eksi 500 üzerine çıkıp bir iki yetkili ya da mod kanka yaptımmıydı kessinkes yetkili oluyorsunuz.

Erkeklerde de aynı formül çalışıyor ama çalışmadığı durumlar da var. Misal (bkz: oytunkaran) gerçi Jimmy tudeski silindikten sonra yaşayan tek ispat da ortadan kalktı.
Yalnız bugün itibariyle toplam 2 kadın yetkili oldu. Öncesinde tek kadın bendim.
Gözlemlemişsin ama sadece beni. Ah, egom okşandı. Teşekkürler.
Formülüne ilham kaynağı olmam gurur verici.

Çekil şimdi.
(bkz: zall ın altına yatmak)
vıcık vıcık ilişkiler yeterli olmakta gibi durmaktadır. hiç öyle sözlük kurallarına hakim olmak, yazdığın şeylerin niteliği/kalitesi, yazar profilin gibi şeyler aranmıyor.

- mavi donun var mı ?
+ var
- giy gel baba..
Ulu sözlük admins: we need some pussy!!
Mods:ok.
Admins:ok.
Zall:ok.
Hunt begins...
3...2...1...
--spoiler--

Kaç para ulan bir yetkili olmak?

--spoiler--
Doğudan gelen essyntiler üzerine alınmasın. Formül geliştirmek "basit" bir iş değildir. Tüm ihtimallerde ispat gerekir. Bu göründüğünden daha derin bir çalışma.

Bu arada "basitlik" demedim "basit" dedim.
görsel
14 numaralı entry kiminse görmüyorum.
Boş verin la takmayın kafaya formül mormül boş işler bunlar.