bugün

Uludağ sözlük kozmetik kulübünün de kurucusu olarak, eski kulüp üyelerinin neredeyse tamamının itizal etmesi nedeniyle yenisinin kurulması ihtiyacından ötürü kurulan kulüptür.

Kulübümüz kozmetik ürünleri hakkında bilgi, makyaj ve bakım tavsiyeleri, güncel üretim takibi ve indirim bildirimleri paylaşmak olarak işlev görecek.

Üyelik başvuruları açıldı. Lütfen buraya yazalım ve listesini editleyeyim. Listede herhangi bir hiyerarşi yoktur. Edit: listedeki hata giderildi.

---
-tengir budun
-superman filmindeki ucan adam
- zall (özelden başvuru yaptı)
- inatedipsaunadaterlemeyenadam
- lucius vorenuss
-moon tripper
-mel mel bakan Gibson
-strawberry blonde
-depresif prozac
-darked
-bilatte
-beer bike and crazy deer
-netbirisi
-ken in attigi aduket
-loveneverdies
-erehwyrevesi32
-yasak merve
-the president
-the director
-zero two
-hostes degil kabin memuru
-rumpelstiltskin
-hepbirsonbahar
-yasar ustaa
-kanatlari var ruhunda
-nerissa
- cunku ask yazilgandir
- davetkar talepkar
yine sap sapa tokuşturmaca.

olmayınca olmuyor işte marcus.

yine de şansımı denemek isterim, yaz beni de.
Çok şükür olmadığım kulüp. Olanlar adına sevindim ama. Birlikten kuvvet doğar.

görsel
Buram buram östrojen kokan, pembe giyenlerin toplandığı kulüp.

Kozmatikten arta kalan vakitlerinizde de bir birinize yemek tarifleri falan verin.
görsel

yaktın bizi marcus. sen de yanacaksın *
baba atılım.

aylaynırınız bol olsun.
görsel

görsel
görsel
değerli kulüp üyelerine ilk sürprizimiz.

bu ayın 20'sine kadar herhangi bir gratis mağazasına gidiyorsunuz ve "ben, uludağ sözlük ponçik kabul edilmiş kozmetik kulübü üyesiyim" deyip kasiyer kıza başlığın ilk entrysinde yer alan nickinizi gösteriyorsunuz anında yüzde 10 indirim kazanıyorsunuz.

güle güle harcayın.
Bununla da kalmadık. 1 ocaktan sonra poşetlerin ücretli olması mı? Bu, Uludağ sözlük ponçik ve kabul edilmiş kozmetik kulübü üyelerinin umrunda bile değil. Çünkü Eğer başlığın ilk entrysindeki nickinizi gösterirseniz birçok kozmetik mağazasında poşetleri ücretsiz alabilirsiniz.

Takipte kalın.
ne biçim kulüpse yarısı erkek, diğer yarısı da nonoş.
(bkz: beyin dosyasını getirin)
sanıyorum üyelerin hepsi gay. "ponçik" deyince bu geliyor benim aklıma.

bu durumda da benim asil üye olmam gerekirdi lakin listede adımı göremedim. bu bildiyin sıkendal, umarım sefkili ford markus primses hatasını anlar ve gerekeni yapar.

(bkz: kızgın surat)
Uludağ sözlük ponçik ve kabul edilmiş kozmetik kulübü bugün sizin için nyx cosmetics'te, gratis'de ve mac mağazalarında %20 indirim sunuyor.

Tek yapmanız gereken başlığın ilk entrysindeki nickinizi adı geçen mağazalarda kasiyer olan tatlış kıza göstermek ve bu fırsatlardan yararlanmak.

- uspkekk, evrenin ulu kozmetik kulübü.

Not: ayrıca üye alımları devam etmektedir.
169 tl lik kremmiş. fakirler okumasınmış.

harbi ay götüm ya.

böyle böyle kremlerle cartla curtla zengin avcılığına çalışan o kadar pelin su var ki.
Çok açılmadan basit bir çinko oksit pomadla da aynı sonuçları elde edebilirsiniz. Maksimum 10 tl.
Faydalı bilgiler ve tùyolarla dolup taşmasî dilenen kulüptür.

Gözenek sıkılaştırıcı, nem dengesini korumaya yardımcı, ucuz ve kolay malzemelerle yapılabilecek bir maske tarifi veriyorum, yazın bir kenara.

Fakirler de okusun, zenginler de.
Herkes okusun!

Deli gibi paralar harcayarak, salt marka ve reklâm giderlerine kurban olmayın, akıllı olun efenim.

Hadi kaydedin.

1 yumurta akı
1 çay kaşığı zencefil
1 çay kaşığı bal

Bu ùç malzemeyi karıştırıp, göz çevresi hariç, yüzünüze ve dekolte bölgenize sürerek, 20 dakika bekletin.
Daha sonra ılık suyla yıkayıp, nemlendirici uygulayın.
Sonuç perfecto!

Zencefilden dolayı hafif kaşıntı veya yanma hissedebilirsiniz, bu normal.

Yumurta ve zencefil alerjisi olanlara tavsiye edilmez.
Son aylarda makyajımı doğal içerikli şahane bir ürünle çıkarıyorum. Gerek günlük makyajda gerek özel gün makyajlarında en dayanıklı rimeli bile bir iki hamlede temizliyor. Gözlerimi yakmıyor, allerji yapmıyor, kimyasal da içermiyor. Makyajımı çıkarırken herhangi bir markanın soğuk sıkım Hindistancevizi yağını kullanıyorum. "Pahalıysa iyidir." diyen enayiler boşuna okudu buraya kadar. Neyse sağlık olsun.
bir gey olarak üyesi olmaktan gurur duyduğum. asil üye tengir'in de dediyi gibi neden utanalım? itlik mi yapıyoruz, uğursuzluk mu?

geylik yapıyoruz. evet.
kurucu başkan kafa izninde, ponçikler başsız kaldı.

tam yılbaşı arefesinde olacak iş mi yani?

ben dedim size bir yardımcı seçelim diye.
görsel
Soldan; pastel moon light highlighter, maybelline lash sensational rimel, pure beauty cc kream. Günlük yaşantımda uzun süredir kullandıklarım aynı zamanda dönüşümlü olarak kullanacaklarım.

Fondötenin pudra bitişi tarihe karıştı. Cildinize katman katman bir görüntü vermek yerine ışıltılı bir cc kremin üzerine sıvı highlighter kullanmanız sağlıklı bir görüntü verecektir. Kirpik kıvırmaya zamanım yok, uygun fiyatlı rimel arıyorum diyorsanız bu rimeli tavsiye ederim.
kulübün kurucusunu,üyelerini, oluşum sürecini bilmiyorum yalnız şöyle bir bebekle karşılaştım bugün heeerrrkeeesslere göstermek için kulübünüzü kullanmaya karar verdim.

görsel

müsaade eder ve alırsanız paletle evlenmeyi planlıyorum. çünkü o içine küçücük bir gezegen sığdırılmış gibi duran minik mavi-altın ton, o puslu siyah ve incilerden de beyaz kusursuzluk benim için ne biliyor musunuz?

aşk!

not: krem üstüne tavsiye isteniyorsa daha açık olunmalı. ne kremi? el, yüz, vücut, bacak? ne? böyle konuşmayın ayol ne bu genelleme bu ciddiyetsizlik?
la bunlar saplı prenses değilse bende bir şey bilmiyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=yKUKShytXWE
kızlar bugün nyx sweet cheeks allık paleti aldım, gelir gelmez makyaj koleksiyonumdaki favori ürünüm oldu diyebilirim.

olay yani, inanamazsınız!!!!

hem allık olarak hem de far olarak kullanıyorum kafama göre.

evladiyelik. kessinlikle tavsiye ederim bütün kabul edilmiş ponçiklere.
WhatsApp grubunda olmayanlar için bu akşam the balm meet matte hughes long-lasting likit ruj committed çekilişimiz var. Tengir budun adlı üyemiz yapıyor çekilişi.

Ayrıca bu pazar günü gratis'de 80 tl ve üzeri alışverişinizde eğer bu kulüp üyesi iseniz sonraki üründe %70 indirim var.

Sevgiler.