kendilerini tanımlarıyla ele veren yazarlardır. tanımları buram buram din kokar. bazıları kendini ele vermek vermek istemese de * ben anlarım dostum.
bu tür klonları gördükten sonra fikrimi diğer alanlarda da tam anlamıyla destekleyecek yazarlardır.
1- yeni moda sözlükler kişi üzerine kurulacak. (evet bunu ben kevşettim, ve evet kevşettim)
2- mahsun kırmızıgül üzerine sözlük kuracaksak kırmızısözlük,
3- sabri sarıoğlu için sözlük kuracaksak sarısözlük. (benim favorim olur aynı zamanda)
4- ek olarak sarı'yı sarı çizmeli mehmet ağa, sarı çizmeli çizmeli kedi ve sarı çizmeli nihat doğan içinde kullanabiliriz.
5- sözlükler hakkında kimse konuşmayacak, eğer yazar sayısı artarsa demek ki konuştunuz. o yüzden adam olun, sizin gibi zat-ı muhteremler için arz-ı endam niteliğinde birşey bu.

şimdi canlar ilk göreviniz altyapıyı hazırlamak. bunun için herkese bir görev düşecek ve öncelikle sözlüğümüzü belirlemeliyiz. ben favorim olan sarısözlük için iddaalı girişimlerde bulundum. büyük iş adamları ve bizzi bizzat sabri sarıoğlu ve nihat doğan'ı bir araya getirerek uzun uzun tartışmalar yaptım. sabri'nin hakkında yazdığımız entrylerden rahatsızlık duymadığını bilhassa zevk aldığını hatta orgazm olduğunu dile getirmesi beni ilk olarak çok şaşırttı. bu arada ilk defa topu direkten auta çıkmış. auta çıkmış bildiğin, zaten normal olsan baros gibi geri dönerdi o top sahaya demi kuzum dedim, böyle bi sustu.
nihat doğan bu projeye karşı çıktı gibi. ama sözlüğü açacaksak çeşitli nitelendirmelerde bulundurulmasını istedi. lakin şöyle:

1- sözlüğün adı, "sakat sinek", "nihat doğan like a sakal" veya "burnundan girer götünden çıkarım alimallah" olacak.
2- ilk yazarın nicki "nihat doğan sakal gibidir kestikçe daha gür çıkar" olacak. (kendisi harf sınırını buna göre belirlememizi istedi)
3- sabri sarıoğlu hiçbirşey yapmayacak ve hiçbir işe burnunu sokmayacak.

--spoiler--
sadece bekle dedi ona. sabri böyle bi sustu yine.
--spoiler--

bu uzun konuşmalarımızın ardından elbette size sormak en mantıklısı olacaktı sevgili ulu sözlük yazarı arkadaşlarım. şimdi ne diyorsunuz tamam mı? devam mı?

devam ise:
namaste,
ve... good luck.

tamam ise son açıklamam:
dünyada gereksizler listesi yapılsa ilk 10 adama girerim. yani listeye girerim. adamlara niye gireyim sapık mıyım ben?
ve hiç okunmayacak bir başlığa götümü yırtarak bunları yazdığım için başta ilkokul öğretmenim şükran ovagül olmak üzere tüm sevdiklerim ve kapıcı necati amcaya sevgilerimi gönderiyorum.