bugün

görsel
Ruslardan güzeldirler.
O minnak burunlari muhteşem.
görsel
allahın varlığının ispatıdır hadi ateistler bunuda açıklayın.

açıklayamazlar!
anlayamadığım husus şu.
sizin sevgiliniz böyle açık seçik fotoğrafları instagramlarda paylaşsaydı, mutluluk mu duyacaktınız?

öyleyse haklısınız sizin yeriniz bu ülke değil.

ayrıca yine instagramı paylaşılmış olan Dnepr_Elite tipinde türkiye'de pek çok kız var. ama sizin hayranlığınız fotoğraftaki erotizm.

sayenizde biz türk erkekleri avrupa'nın kürtleri gibi bir imaja sahibiz.
her gördüğünüz erotik fotoğraflı hesaba yığılıyorsunuz, tapıyorsunuz.

allah akıl fikir versin.

ha ukrayna kızları gerçekten güzeldir lakin ben yukarıda paylaşılan iki hesaba yönelik bir eleştiri yaptım.
eli yüzü düzgün kızlardır. evet*
Die russe dreck.

Rus çöpü.
Belarusluların yanında çok çirkindirler.
görsel
allahın sağlam torpil geçtiği kızlardır.

görsel
yaşama sebebim olan kızlardır.
Türk erkeği inanılmaz sallıyor yok kültürlü, yok tripsiz falan ama kültürünüz uyuyorsa evlenin. Mini etek giymesinden hoşlanmıyorsanız uzak durun. Çünkü çoğu giymek ister.

Gördüğüm kadarıyla ukraynalı kızlar rus kızlardan daha güzel. Rus kızları çiğ bir beyazlığa ve çiğ bir kumrallığa ve sarışınlığa sahipken ukraynalı kızlar daha duru bir beyazlığa sahipler.

Ukrayna avratları >rus avratlar
haydii, erişemeyen ve kıskananlar burda, gel abla gel.

adamlar murat 124 le ferrariyi kıyaslayıp ama buda bizim yolda gitmez, çok yakar bu yahu, diyep kendilerini avutuyorlar.
Bence bunlarin genel olarak genleri guzel, el kadar bebeler dahil bir tane cirkin insan evladi gormedim.
Ayrica onlar bize you're soooo beautiful hehe diyor siz onlarin kadinlarina. Herkes kendininki hakir goruyor.
100 tane türk kızını 1-2 Ukraynalı ya değişmem....
çok fenalar. yuva yıkarlar.
elf gibi olurlar. tam tabiri bu arkadaşlar.
Özellikle Polonya, beyaz rusya ve Ukrayna kızları çok başarılıdırlar.

Bayi toplantılarında karşılaştığım kadarıyla tabii deneyimlerim...

Başka bir eyyorlamam da özellikle beyaz Rus ve Ukrayna kızlarındaki ekşimik tat. Sanırım ırksal bir özellik.
fakirdirler. parası olan türk erkeği ile evlenmek için can atarlar.
romanyalı kızların daha güzel olduğunu düşünüyorum şahsen :p
ukrayna'ya taşınma sebebidirler.
fotoda gördüklerinizden 1000 kat daha etkileyiciler * hipnotize özellikleri vardır.
Tam bir varoş üçüncü sınıf dünya vatandaşı kadınlar, kızlar. Çoğunu gösterişçi ama kendilerine ait olmayan şeylerle gösteriş yaparlar. Arkadaşlarının arabaları, mallarıyla. Para için neler neler yapmazlar ki. Uzak dursunlar. Ben hep uzak durdum.
Ukrayna'da yasama sebebidirler. Kiz arkadastan ayrilma, karindan bosanma sebebidirler.
7 yil once tanistigim bir ukraynali bir hanimefendi var. Dogum gunumu soylemistim bi sohbetimiz arasinda. Her dogum gunumde arar sorar. Oyle seker birisi.

Genele vurmak ahmaklik olur ama ben bi Turk kizindan karsiliksiz selam bile almadim uzun zamandir. En son hal hatır soran kiz bana nonfrost buzdolabı tasitmisti amk.