bugün

Bi rusyali değildir.
Krallar asla ölmez sözünün en temel örneği. Gümbür gümbür geliyorum.
An itibari ile 24 yaşında olan yazar. Ayağınızı denk alın yani 24 bak 24 az değil tam 24.
görsel
anladık iktisat okuyorsun. tamam okuyorsun da sürekli bunu ön plana çıkartmaya çalışmana gerek yok. ben de iktisat okuyorum, bu bölümün ahım şahım olmadığını, hatta tırt da sayılabileceğini biliyorum. birbirimizi kandırmayalım.

edit: siyaset bilimi mezunuymuş. benden daha fazla iktisat biliyor da ondan şey ettim ahahaha. *
siyaset bilimi mezunu yazar.
hasiktir amk hahahahahahahaha.
görsel

Bilmiştir.
Evet tanıyorsun yazarı. Kendisi 3 yıldır kpss çalışıyor ve evet tahmin ettiğimiz kişi. Selam canısı.
görsel

Bu aralar çok terso olan yazar.
üstteki 'ibne' kendince bana laf söylemiştir. 17 yaşında ve lgbt bireyim diye dolaşan bir liseli değilse birşey bilmiyorum. dur ona götümle nasıl güldüğümü onun anlayacağı dilde ifade edeyim. sjsjsjsjsjs.
Diktatör ruhlu yazar. Şuan yanımda, 20 beğeniye öperim o tatliş yanaklarından.
(bkz: #32914865) ile akşam akşam kopartan yazar.
Kanka hakkaten gecenin 4 ünde ızdırabını sikeyim.

(bkz: çağrı taner/#33790512)

Seni bu saatte bunu yapmaya iten şeylerin teker teker amına koyim sayın yazar. Derdin varsa anlat. Bunlarla uğraşma.
o kadar geri gel gel gel dedin, geldim bir bok kalmamış burada azizim.
uzun zamandır ulaşmak istediğim yazardır. tanıyanların beni ona ulaştırmasına ihtiyacım var yardım.
siteyle tanışma sebebim olan yazar.aslında bakarsanız siteyi de unutmuştum ta ki aklıma gelip ona ulaşmaya çalışınca hatırladım.maalesef özel mesaj atamıyorum kendisine ve kafa izni aldığı için atsam da ulaşamazdım.ama buraya bakarsa eğer onunla bir kez olsun yeniden sohbet edebilmeyi özlediğimi bilsin isterim.

kendisiyle 2.5 yıl kadar önce tanıştık. hiç unutmuyorum 15 temmuz yeni olmuş okullar açılmadan staj için erkenden ısparta'dan yeni dönmüştüm ve o gün yurtta sıkılınca şehir merkezine gitmiştim.arkadaşlarımla sürekli gittiğimiz yerlerden olan sümbüllü bahçe konağında oturmaktansa biraz farklı olsun demiştim ve tophane surlarının orda manzara izlemeye koyulmuştum. sonra onu gördüm tek başına bankta oturmuş kulaklığını takmış uzaklara bakıyordu. içimden hoş çocukmuş diye geçirip bir kaç selfi çekmiş arkadaşımla telefonda konuşmuş annemlere manzaraya karşı görüntülü konuşma açmıştım. telefonu kapatıp ona doğru baktığımda hiç hareket etmeden aynı ifadeyle aynı yere baktığını gördüm. dertsiz insan mı olur derdi vardır kim bilir ne oldu acaba dedim. ama ilgimi çektiği bir gerçekti. yanına kadar gidip oturabilir miyim dediğimde gözlerini açıp bana bakmış sonra da hiçbirşey demeden bankta kenara kaymıştı. amma da muhabbet edilir bunla ha diye düşüne düşüne oturup boş boş bekledim. kalkmaya hazırlanırken ki en az 20 dk öylece aynı noktaya bakıyordu telefonu çaldı.telefon çalıyor ama bakmıyordu ay bu ne değişik çocuk ya diye iyice afalladım.sonra telefonu açtı ve bir arkadaşıyla konuştu.işin en garibi kulaklığı çıkarttığında aslında kulaklığının telefona takılı olmadığını ve sadece kulağında takılı olduğunu anladım.müzik de dinlemiyormuş. cebinden sigara çıkarıp çakmağını ararken öyle laf olsun diye çantamda taşıdığım çakmağı uzattım. muhabbete girmek için bundan daha iyi fırsat yoktur diyip girdim hemen lafa.hayatımda gördüğüm en soğuk insanlardan biriydi diyebilirim.bi sıkıntım yok ben hep burada böyle otururum dedi sadece. size bir kahve ısmarlamak isterim deyince istemeye istemeye kahve sevmem ben dedi.kızım bu tam bir öküz belli ki bi sevgilisi falan var istemiyor işte diye düşündüm ama şansımı zorlamaktan yana davrandım.tanışmak istediğimi ve isterse bira da ısmarlayabileceğimi ilettim.sonuç olarak bir çaya tamam diyebildi.tanımak diyemem aslında hiç anlatmadı kendini.bölümümü anlatırken uludağ sözlükte bir başlık gösterdi buradan bir yazıyı okuttu bana.kendisi de üyeymiş hatta yıllardır yazıyormuş sözlükte.ben de üye olayım o zaman dedim kızlara göre değil pek dedi ve akşam üye oldum.giderken belki yazmak istersin bilmiyorum diyip kağıda numaramı yazdım ve ona verdim. ve uzun süre yazmadı.eylül ayı rüzgarla gelince yine gittim aynı yere belki oradadır diye ama yoktu.yarım saat kadar oturup tam kalkmıştım ki karşımda gördüm onu. saçlarını yeni kestirmiş bir gözlük takmıştı.gözlerindeki donukluktan tanıyabildim.laf lafı açarken neden hiç aramadın dedim bir kadına değer vermekten umut vermekten ve işlerin sarpa sarmasından korkuyormuş.sanki ben sana kaldım arkadaş da mı olamıcaz diyemedim ama hakverdim ona.senin için geldim seni görmeye ve ne şans ki gitmeye hazırlanırken gördüm geldiğini dediğimde hiç de şaşırmadı.bu görüşmemizde numarasını aldım ama benim için bir başarıydı.

yurttaki kızlara anlattığım ilk erkekti kendisi.instagram daki nickinden twitterını buldum derken artık onu iyice öğrendim dedim. bütün yazdıklarını okumaya kalkıştım bir şekilde sözlükteki nickini de paylaşımlarından buldum ve akşam ona mesaj attım.acaba ona pas versem nasıl davranır dedim ama sadece bana değil herkese öyleymiş.kendimi öyle tanıttım ki konuşmaya merak duysun benimle tanışmak istesin ama o aksine davrandıkça hem bana özel bir davranış olmadığı için sevindim hem de bu öküzde ne buldum diye kendime kızdım.sonra ben olduğumu bilmesin kızar belki diyip bu hesabı açtım ve watsapp dan sözlük yazarı olduğumu söyledim sözlükten mesaj atıp inandırdım kendime hatta.bir kaç gün bu konuşma zorlamamla gitse de tıkandı.ben de pes ettim.birkaç ay sonra yeniden yazdığımda bir sevgilisi olduğunu ve kızın çok kıskanç olduğunu bu yüzden de ilişkisine zarar gelmemesi için konuşmak istemediğini söyledi.bozulmadım ama merak edip kızı araştırdım uzun stalklamalar sonunda kızı face den bile buldum açıkçası kız hem güzeldi hem de birbirlerine yakışacak derecede benziyorlardı ben başta akrabası bile sandım diyebilirim.bunun üzerine hiç konuşmadık hatta aylarca yıllarca.ben sosyal medya hesaplarımı kapatınca da hiç haber alamadım neler yaptığına dair.

bugün proje için merkeze geldiğimizde bir arkadaşımla yine oraya gittik bu sefer bankı değiştirmiş belediye hatta içimden geçirdim heyt bee sen burda bir çocuğa aşık oldun ve ilk kez bir erkekten ret yedin diye sonra farkettim ki bankta br yazı var.adını yazmış ama silinmek üzere önceden yazılmış hayli.aklıma geldi tiwtterına neyse ki nicki hiç unutulmayacak cinsten olduğu için hemen buldum.isim kısmına yazdığı lazarus vardı hıristiyan inancından bir aziz ve o an anladım ki o bankta oturmuş oraya lazarus yazmış isminin yanına.tarih yoktu ne zaman geldiğini bilmiyorum.ama burada oturduğunu anlamak güç olmadı.profil fotoğrafına baktım çünkü yüzünü bile pek net hatırlamayacak kadar zaman geçmişti aradan.ve hala teomanın demesiyle gözlerindeki sonbahar hala geçmemiş.tabi artık uzun bir ilişkisi olan okulda başarılı ve yaşamını bir şekilde sürdüren biriyim ona karşı aşık değilim hem o öküzü ben napayım ya * ama hala o kızla beraberse korkmasın onu sadece bir insan olarak özledim.beni eminem ile tanıştıran polo delikli şekeri eksik etmeyen çocuk,bunu okuyorsan ulaş bana lütfen 2 yılda birşeylerin değiştine ve mutlu olduğuna inandır üstteki yazdıklarım ilanı aşk değildi 20 yaşında bir kızın düşünceleriydi sadece şimdi ise seni merak eden ve ısmarladığı çayın karşılığında senden çay ısmarlamanı bekleyen biriyim.mutluluğu bulduğunu ve gülebildiğini kanıtla bana
pek çok kişinin, okumuş insanların bile "ukranya" olarak söyleyip yazdığı ülkenin ismini doğru şekilde yazabilen yazar. muhtemelen ukrayna'da yaşayan birisi.