bugün

bu adamın farklı bir tarzı vardır. zamanında en bombok soruları sırf tepkisini ölçmek için sormuştum. ama hiç sükunetini bozmadan, bilgi birikimini de temkinli bir şekilde önümüze döküp ziyan etmeden, sorulara akılcı ve ikna edici şekilde yaklaşmıştır.

yani gerçekten bireyi ciddiye alan bir tarzı var bu adamın.

beşiktaşlıdır en demlisinden.
bugün ilk defa dersini dinlediğim ve hayatımda gördüğüm kendinden emin bir şekilde ders anlatan ve o dersi sevdiren nadir insanlardan biri.
anadolu üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi'nde bazı hukuk derslerine girmektedir. dersi dinlenilesi, sınavları kazıktır.
anadolu üniversitesi hukuk fakültesi dekanı olmuş profesör, kral adam.
iyi hoca, iyi insan. ama final sınavlarında "30 puan garanti, onun dışında da yarım sorular var, oh iyi geçti" dediğiniz sınav karşılığında 30 vererek sizi hayal kırıklığına uğratabilir.
anadolu üniversitesinin en kaliteli hocalarından biridir benim gözümde. iibf- ingilizce iktisat bölümünden hukuk dersi alıyorum kendisinden ve dersi işleyiş tarzından tutun da, öğrencileri derste tutabilme yeteneklerine kadar her türlü donanıma maksimum kapasitede sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. keşke hukuk okusaymışım bile dedirtti bana.

sınavları zormuş bu arada. (bkz: biz öyle duyduk)

tek sevmediğim yönü beşiktaşlı olmasıdır. ankaragüçlü olarak baya zoruma gidiyo açıkçası böyle kaliteli bir adamın beşiktaşlı olması. ha son olarak da anadolu üniversitesine rektör olmayı düşünse, en büyük destekçileri öğrenciler olur. muhalif duruşunu bozmayacağına dair güvenim tam.
şimdilerde anadolu üniversitesi hukuk fakültesi dekanı.

zamanında hukukun temel kavramları ve borçlar hukuku derslerini alma şansı bulduğum karizmatik şahsiyet. dersleri oldukça eğlenceli geçer, çok iyi ders anlatır ancak anlattığını sınav kağıdında da görmek ister. efsane bir hitabet gücüne sahiptir, amfiye girer girmez dikkatler üzerindedir.