1. 1.
  uludağ üniversitesi fotoğraf amatörleri topluluğu nun kısaltmasıdır.
  1989 yılında kurulmuş olan topluluk (bkz: uludag universitesi)'nin en aktif topluluklarındandır.
  http://ufat.uludag.edu.tr/
  1 ... inside me
 2. 2.
  fotoğrafla ilgili her şeyi a dan z ye öğreten, çok yetenekli insanların yetiştiği * *, gezilerin düzenlendiği *, gırgır şamatanın bolca sarf edildiği, sıcak bir topluluktur. 'karanlık oda' diye benim hep merak ettiğim olayı yaşatır. ilk filminizi banyo edince enteresan bir huzurla kaplanırsınız. tavsiye edilesi uludağ üniversitesi topluluklarından biridir.
  2 -2 ... cococabana
 3. 3.
  Uludag Universitesindeki En uretken, en faal ve degerli ogrenci topluluklarindan birisidir. 2006 yilinda az kolalarini icmedim degil.:)
  ... la penobre
 4. 4.
  2007 ufg kapsamında yurt içinden ve yurt dışından çok önemli fotografçıların geldiği ve etkinliklerinin oldukça kaliteli olduğu(finaldeki arap şükrü sefası güzeldi),karanlık oda eğitimi için sınavı şart koşmasını sevmediğim uludağ üniversitesi topluluğu.* * *
  ... chantal
 5. 5.
  teknoloji harikası dijital fotoğraf makineleriyle sanat yaptıklarını düşünen komple tiki topluluk.. ayrıca bu arkadaşlar bi ara pipo içmeye de merak salmışlardı..tüm topluluk bi araya gelip pipo içiyorlardı.. hala öylemi bilmiyorum.. belkide pipo modası bitmiştir..
  1 -6 ... remildar
 6. 6.
  kendine ait odası olan ender topluluklardan birisidir. minicik ama rengarenk odasında yaklaşık 6 metrekare karanlık odasında dia banyosu bile yapmanıza imkan vardı(r).
  kulüp toplantıları bu sıcak ortamda geçer (iç içe).

  hafta sonları pazar günleri üyelerine fotoğraf gezileri düzenler, bursa içi ya da çevresinde,

  yılda 1-2 büyük gezi düzenler, uzak noktalara,

  1-2 ayda bir ülkede bilinen bir fotoğrafçıyı konuk eder, sergiler açar,

  her yıl 3-5 gün süren uludağ fotoğraf günleri'ni düzenler ki uluslararası konuk ve katılımcıları da görmek mümkündür. bu ülkenin önde gelen fotoğrafçıları ve amatörleri sık sık konuk ve dinleyici olarak ağırlanır. çağdaş fotoğraf üzerine örneklere bolca rastlanır,

  şenliklerde konuşmacı çağırır, şenlik hatırası fotoğrafları çeker,

  yıl sonunda tatile gider topluca, sıcak bi yerlere,

  vb, vb, vb...
  ... celik kapi
 7. 7.
  uludağ üniversitesinin samimi bir öğrenci topluluğudur. genelde filmli makinalar kullanırlar ve siyah beyaz film kimyasalları olduğundan siyah beyaz film kullanıp bunları yıkayıp baskı alabilirler. mediko binasının yanındaki amfinin tiyatronun arkasında ufat oda bulunur. bu küçük odada çay, kahve eşliğinde sıcak muhabbetler döner. topluluğa üye olmak için güz yarı yılının başında medikoda açılan standa başvurabilirsiniz. fakat her hafta bir gün yapılan teorik eğitimleri kaçırdığınızda üye olma şansınız azalır.
  ... turkcan
 8. 8.
  http://www.youtube.com/watch?v=R8PaAzTVvGQ+

  edit: Deniz'e selamlar
  ... jaschar