yedinci nesil yazar. başlığının açılmaması garip, yıl olmuş 2011...

bizlere popescu'yu hatırlatmıştır, sözlüğümüze güzel girdiler eklemesi dileğiyle, bol bol değil; özünden yazsın.
hoş gelmiş yeni bir adet yazardır.

buralar çayırlıktır koşuşturun efendim.
haydi ümit imiz. haydii, biri sağa, biri sola.. " allahım kesilmesin ! " diyerek selamladığım renkdaş ve nesildaş yazar. hoş gelmiş, sefa getirmiş..
ergün penbe'yi hatırlatmıştır.

(bkz: #14921867)
(#15507824) bence yazarı itin bokuna sokmuştur.
bugün itibarı ile sözlükten ayrılma kararı almış bulunmaktayım bu sizin umrunuzda mı değil ama olsun içimde kalmasın ben söyleyeceklerimi söyleyeyim. sözlükten ayrılma sebebim sürekli entrylerimin silinmesidir.forum-chat tarzı entry giriyormuşum sürekli. benle aynı entryi aynı başlığa yazan yazarın entry si dururken benim entrymin silinmesi gibi birçok olayla karşılaştım. sen git forumlara yaz diyen arkadaşlar evet bir foruma üye olmayı da düşünüyorum. ve doyasıya forum tarzı entry gireceğim.
Baska bi sozlukte -veya forumda- gorusmek uzere efenim.
sözlüğe elveda derken bile forum-chat tarzı entry giren yazar. adam giderken bile çizgisinin dışına çıkmadı beyler. allah bizi de çizgisinin dışına çıkmayanlardan nasib eylesin. amin.
abi duydum ki hesabını sildiriyorsun. hiçbi entryne rastlamadım yazarlığına yorum yapamayacağım ama hesabını sildirmek bence doğru karar.

bi daha geleceksen lütfen eli ayağı düzgün bi nickle gel. saygısızlık yapmak değil niyetim ama hakkaten çok kötü be. derwall falan diye nick al ona bile eyvallah. bak ben bunları bi galatasaraylı olarak söylüyorum. lütfen hafız.