bugün

Herkesi kendisi gibi koyun sanan insan söylemi.
Valla öyle Çünkü akpden dilimiz yandı.
Obama çıksa obamaya veririm

Artık yeter
sürüdür. tıpkı tıpış tıpış akp'ye oy verecek kitle gibi. laiklik laiklik diye bağıran tiplerdir. tıpkı başörtüsü diye bağıran tipler gibi. asgari ücretli eziliyor, işçi eziliyor, zengin daha da zengin oluyor diye bakan azdır. ki bunlar da zaten ülkenin geleceğinde söz sahibi değildirler.
görsel
Ülkeyi kurtlar sofrasına dönüştürmüş emperyalist işbirlikçilerinin en az 3-5 çocuk yapıp bölünerek çoğalan, başkasının vergisiyle asalak gibi yaşayan seçmeninin hedefi olan kitledir.
Bak ben kök olarak chpli bir bireyim. Fakat parlamentoda hiç vermedim. Proje adam kılıçdardan kurtulana kadar da vermem.
Akabeye hiçbir seçim türünde oy veremem.
Sen git kendi adamlarının pisliklerini süpür..
içinde bulunduğum kitledir. Kime oy vereyim allasen ak partiye mi yoksa stepnesi mhp’ye mi? Hdp kürt ırkçılığının kalesi solun diğer parçalarıda bölünmekle meşgul.
yaklaşık %25'dir. tıpış tıpış sandığa gidecektir.
ampulcülere bak be ne güzel kusuyolar.
tipis tipis akp ye oy verenlere dert olan kitledir.
görsel
teröriste oy vermeyecek kitle mi ?
cumhuriyet döneminde serbest cumhuriyet fırkasını yolsuzluklarla mağlup eden sonra yolsuzluk araştırmasını milli bloku reddeden bir parti.

tabiki vizyonları içinde halk evlerinin tapınak olması hatta insanların kendine tapması gerektiğini savunan parti.

Kültürümüzü ne kadarda yansıtıyor!
kendi iktidarları döneminde oruç saatini 5 saate indirmeyi vaat eden kemalın sürüsüdür.

görsel
akp kitlesinin kafasına makarna dayanıp zorla sandığa götürüldüğünü düşünürsek tıpış tıpış sevimli gibi geldi bana yoksa şüphen mi var?.
sahipleri kılıçdar paşanın emriyle sandığa giderler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar