bugün

asil kurtlerin turklere gosterdigi anlamsiz tahammul olmaliydi.

senelerce dogudaki kurtleri baskila, dillerini konusmasina izin verme, onlari 2. sinif insan olarak gor. sonra ustune bir de utanmadan turkler kurtlere tahammul ediyor de. saka misiniz nesiniz aq comarlari.
Kürtlerin Türklere tahammülü Türk orta Asya'dan gel burda piçler doğsun başa geçsin sonra biz tahammül ediyoruz desin istemiyorsanız çinin yanına gidin Çinliler elinizden çekmişler ki Çin seddini yapmışlar şimdi sektirin gidin kış kış kış.
sivri burun atom bombası senin gibi Ermeni piçlerine girsin tarihini bilmiyormusun kaç Türk atanızı sikmiş sen hala boş boş konuş.
Gerçekten anlamsızdır. Bi de bu dillerini konuşamamalarını sık sık dillendiyolar ya sinir oluyorum. Neden ben sokağa çıkınca Türkçeden çok Kürtçe duyuyorum o zaman? Bi de ülkede sadece Türkler ve Kürtler var gibi. Çerkesler Lazlar gürcüler Ermeniler Kürtler ve daha nice azınlık halk kendi dilini konuşsa ülkede Türkçe konuşan kalır mı? Bu ülkenin adı "Türk"iye ise türklüğe uygun yaşayacaksın.
Turk halki sonunda bilinclenmeye basladi, bu aydinlanmayi cozum sureci esnasin da yasasaydiniz keske.