bugün

hdp tüm halklara eşit mesafede yaklaşırken bile yıkılması imkansız olan önyargıdır. Hak veriyorum. Yıllardır süren kürt-türk kavgasında maalesef iki tarafında insanları öldü. birsürü türk askeri şehit oldu. e haliyle olaylara objktif bakmak imkansız olacaktır.
Önyargı yoktur yıllarca askerimizi şehit eden teröristleri unutmadığımız içindir.
Ne önyargısı apaçık terörist apo nun partisi, pkk partisi.
önyargı değildir. terörist orospu çocuklarının makyajlı haline verilen tepkidir.
terörist partısıne onyargı olmaz kesınlık olur.
sizce bu bir ön yargı mı? yoksa çocuklarını, doktorunu, mühendisini öldüren eli kanlı katillere karşı haklı bir tepki mi?

terörist kravat taktı diye elindeki kan kuruyor mu? çatal dilinin birisi barış diyor diye diğer çatalın zehrini unutalım mı?
bir mitinglerinde de türk bayragı alsınlar ellerine de tüm halklara eşitliğini görelim.

anca laf amk kuru kalabalıkları.
Ben objektif değil, ideolojik olarak bakıyorum.
yıllardır şehit verelim, türk bayrakları indirsinler, çocukları dağa kaçırsınlar, anaları ağlatsınlar, silah zoruyla oy toplasınlar...

aşk olsun ne ön yargısı. bu bildiğin hdp ye düşmanlık hissi. elimden gelse köklerini kazırım.
Hdpnin türk halkına kendini affettirmek için çok daha fazlası gerekmektektedir.
(bkz: günlerden bi gün yine şirin gözükmeye çalışıyorum)
mantıklı bir ön yargıdır. sözde ırk mensubu teröristlere güvenilmez. zaten ancak oy toplamak için böyle solcu kılığına girdiler yok bütün halkların partisiymiş efendim de böyle söylemlerle oy toplayacak. bu zamana kadar niye sırf sözde ırkçılık yaptınız madem bütün halkların kardeşliği diyorsunuz. ayrıca kardeşlik teröristlik yaparakta sağlanmaz. niye güvenelim bir barışçı gibi görünmek için maske taktınız diye size.
Önce Hdp pkk yı bıraksın da ondan sonra konuşun önyargılısınız diye.
Türklerin, göte göt demesinin tezahürüdür. Eli kanlı bölücü, faşist, terör örgütünün partisine sadece önyargılı yaklaşımlara şükredilmeli. ya yargısız infaz şeklinde yaklaşılsaydı?.
Aslinda olmamasi gereken ön yargidir. Biraz duşununce etrafa mantikli tek partinin hdp olduğu anlaşilacaktir.
burda yazılan yorumlardan da anlaşılacağı üzere asla yıkılamayacak önyargıdır. Ben türk kardeşlerimin halkların demokratik partisine birazcık olsun objektif bakmasını istiyorum.
ön değil normal yargıdır. liboş yae'ci islamcı etnikçi hdp'ye neden sempati duyalım amk?
kürtlerin mhp'ye olan ön yargısı kadar yüksek değildir.
Terör örgütü PKK ve terörist başı cani ermeni dönmesi apoyu kınasın, bizde önyargılı yaklaşmayalım.aynayı kendine tutmayanların şikayetidir.
Eli silahlı teröristlerle görüşmeler.
Parti binalarından molotof çıkması ve bunları kullanmaları.
üyelerinden kaçakçılık,uyuşturucu ticaretiyle uğraşanların olması.
Ön yargı değildir.
Oy verenlerinin hepsi o.ç.dur da o yuzden.
orospu çocuklarına karşı tavrım nettir. ön yargı değil öğrenilmiş gerçekliktir.
önyargıymış piiiiiiig. bi siktiriniz gidiniz efendim.
ön yargı değildir. vatansız orospu çocuklarına, yediği kaba sıçanlara, eşek sikenlere karşı nefrettir.