Her seye kotu yonden bakmayalim. iyi yanlari da vardir herkez yazabilir. Adres tarif edilmesidir. Doğasının güzel olması, pek çok farklı bitki örtüsüne sahip olması. Derelerinde hala insanların balık tutması. Kültür çeşitliliği de bir artıdır.
Ege bölgesi işte.
gerçekten adres tarifidir. adres sorduğumda işini gücünü bırakıp yolun ortasına çıkarak uzun uzun yol tarif ediliyor hala.
Sekse ihtiyaç duymamak. Gelen geçen sikiyor çünkü.
benim için tek bir iyi yanı yok. bakın ciddi ciddi düşünüyorum yok aga yok!

insanı, çevresi, yönetimi, kültürü her bi haltı rezil anasını sattığımın memleketinin.

ah ulan.
Mutfağı dünyanın en iyilerindendir. insanları çok misafirperverdir. Mizahları efsanedir. vs vs.
Kızları tabii ki dünyanın neresinde vardır bu kadar güzel,iyi niyetli,kültürlü dört dörtlük kızlar.
Güzel bir ticari dümen tutturabildiysen aynı dümeni dünyanın başka yerinde tutan birine göre çok hızlı zenginleşirsin. Ama emekçiysen yarraa yedin burda.
mutfağıdır.
portakallı ördeğe bir ton para verip aç kalmazsınız. yarım ekmek döner sizi mutlu eder.
Aydın-izmir civarıdır. Heryer tarih kokuyor. Efes, kiliseler, milli park, şirince, zeus mağrası... niceleri çok güzeldir gitmeyenlere şiddetle gitmesini tavsiye ediyorum.