bugün

(bkz: hedef 2023)*
(bkz: halep ordaysa arşın burda)
Gerçek şeriat gelecekse muazzam ama Suudi Arabistan,iran,Afganistan gibi olacak ise ülkemin sıçtığı gündür.
(bkz: işte biz o gün tükeneceğiz)
isteyenlerin rüyasında göreceği gündür.
imkansız olandır. keliteli aklı başında müslüman gereklidir ki henüz o seviye elde edilmemiştir. elimizdeki mevcut müslümanlar terlik satmakla meşguldür.
(bkz: rüyada peygamber gösteren terlik) terlikli şeriat olabilir . saç kıl davası vardı ona girmiyoruz .
benim gideceğim gündür. mülteci olarak sayılmam için gereken şartlar sağlanmış olur. bir dinsiz olarak şerri bir ülkede yaşayamayacağıma karar verir sığındığım ülke ve beni vatandaşlığına alır. islamın pisliğinde boğulun.
(bkz: 15 yıldır gelemeyen şeriat)
(bkz: türkiye den siktir olup gitmek)
hem ingilizce hem Fransızca bildiğim ve henüz üniversite öğrencisi olduğum için bir deist olarak ailemi ikna edip Kanada'ya göç talebinde bulunacağım gündür.
geleceği artık çok, çok büyük ihtimal. hazırlıklı olmak lazım...
Hiçbir yere göç etmeyecek vatanseverler sayesinde asla böyle birgün yaşanmayacaktır.
Kur an dan umutların kesilmesine neden olacak gündür.

Şeriat nedir kuzum? Paranın, gelirin, kazancın, adaletin kur an a ve peygambere göre değil de " güç ve lüks " tutkunu emevi hocalarına göre yorumlanması mı...?
şeriat meriat yok. (bkz: yallah arabistana)
edit: bayılıyorum şu cümleye ya, insanı deşarj ediyor asdghfjkgk
gelirse ekime gelmezse..
gelse de o inandığı dinin ne bokan bir şey olduğunu görseler. ha sonra zaten gerçek islam bu değil değip bokun içinde bile ütopyayla bunlar tatmin olur ya neyse.

o kafanızda yarattığınız şeriat ütopyasının gerçekten bir karşılığı yok. gerçi dinden beyni yanınca bu söz ne kadar beyine etki eder onu da bilemem ama cidden yok.
bugün gerçek şeriatı bilmiyor dediğiniz kişilere benzeyeceksiniz ve onlar da size gerçek islamı bilmiyor değip kendi ütopyasına inanmayı gene sürdürecek.
böyle asalakça ve hiçbir mantıki yan barındırmayan zihniniz var işte.
Başarılı bir fetö darbesi ile ülkede çogsel abd destekli humeyni'miz olacaktı. Bizim genetiğimiz reddederdi yine de böyle kansız orospu çocukları tarihimizde 2. Kere yer alamayacaklar.
görsel
Cinsel açlığın bir ülkeyi getirdiği seviyeye bakar mısınız? Şeriatı büyükçe bir kitlenin bu yüzden istediğini düşünüyorum.
Allah çükünüze zeval versin sapık çomarlar.
Gelmez çünkü hırsızların elini kesen bir sistem.
arabistan çok güzel sen de gitsene.
görsel inşaallah din dışı söylem yapan insanlara da din diye kandırmalarına izin vermezler tıpkı geçmişle bugünkü gibi.
adamlar cumhuriyet rejimini bile kendilerine göre işletiyor şeriat gelse onu da kendilerine göre yontarlar allah korkusu olmayan her şeyi yapar ...
seriatcilar almanya ya gocer tabiki. ne isleri var seriatli yerde? arabistan a gidiyolar mi? iran a gidiyolar mi?