bugün

Ortamlarda sırma saçlı çok iyi yavvv dersin kim bilecek.
(bkz: Türkiye geçilmez)
(bkz: Aynn krdşm)
(bkz: Hepsi kalıcı)
sınır namustur derler, değilmiş dedirtiyor...
bunu durduracak gücü olduğu halde göz yumanlar vatan hainidir. hainlerin alayının anasını siksinler.
ümmed power hamdolsun.

tüm islam ümmedi burada doblamıyor

gıçımızda don yok emmeee

onlar maaacır biz de ensar.
abd emridir. muhalefet ve iktidar medyayla birlikte uyuyor numarası yapmaktadır. koskoca ülkede sadece efe aydal ve birkaç twitter hesabı bunu gündeme getiriyor ilginç değil mi?
çünkü akp hükümeti türkiye'ye kaçak girişlerden 1500-2000 euro kişi başına ücret alıyor.

evet.
aksini ispatlasın akp madem.
madem sınırlarımızdan kaçak geçişlerden para almıyorlar o halde bunu ispatlayıp sınırlarımıza sahip çıksınlar. ben de özür dileyeyim.

bir ülkeye bu kadar kaçak giriş oluyorsa o ülkenin cumhurbaşkanından tutun da sınırdaki ilçesinin zabıt katibine kadar herkes bu kaçak göçmenlerden rüşvet alıyordur.

aksini ispatlayın hadi. buyrun hodri meydan...!

sınır namustur, namusunu para karşılığında satana ne derler?
akabe 3 kuruş yolunu bulmak için bunları burada topluyor

yakında kendileri topuklayacak

ve

siz burada, bunlarla başbaşa kalacaksınız

o zaman görüşürüz.
ülkenin güvenlik güçleri devleti korumak yerine hükümeti koruduğu için bu tür güvenlik zaafiyeti oluşmaktadır.
bu başlıkta dikkat çeken bir detay var. şimdiki zaman eki ile açılmış. başlığı açan ne derece bilgi sahibi bilmiyorum ama bu sosyal mühendislik. başlığı her gördüğümde aynı etkiyi veriyor. hadi dün vardı bugün de mi artarak devam ediyor diye düşündürüp anlatılmak istenen metnin her zaman canlı kalmasını sağlıyor.

bu tarz başlıkların her zaman bu tarzda açılmasını, verilen mesajın bazılarının kalın kafasını delip geçmesi için önemli olarak görüyorum.
ülkede biz misafir olduk mk.