bugün

rusya'nın önden sataşsın da dövelim, savaş çıksın diye göndereceği küçük çocuk sonrası başlayacak savaştır.

(img:#249341)
bundan bir 30-40 yıl evvel söylenseydi kesinlikle karşı çıkmayacağım savaş olurdu.azerbaycan başta olmak üzere birçok türk devleti kızıl rus işgali altındaydı.ama bugün tam bir saçmalık olacak savaştır.
(bkz: türkün şanlı bayrağını moskovaya asacağız)
tarih kayıtlarına şöyle geçecek savaştır:
-rusyanın sıcak denizlere inmek istemesi nedeniyle...
aman diyim bu resmen intihar olur bizim için bu savaş aynı sinek siklet boksör ile ağır siklet boksörün kapışması gibi birşey olur sözlükteki bazı yazar arkadaşlar fazla age of empires oynamış belli oluyor ne demişler davul bile dengi dengine biz kendi seviyemizde olan ülkelerle yunanistan, ermenistan, suriye, iran vb. ülkelerle takılmaya devam edelim ben ülkemi seven bir insanım ve böyle bir savaşı hiçbir zaman istemem rusya bize 100 gömlek fazla aynı çin, abd, israil, fransa, ingiltere gibi.
öncelikle savaşa karşıyız fakat konuşulan olasılıksa eğer klavye başında rusya alır bik bik yapmakla olmaz.
1. türkiye nato üyesi, rusya değil
2. rusya topraklarında yaşayan milyonlarca türk ve türk kökenli insan var.
3. türkiye'nin straejik ve jeopolitik öneminden dolayı kallavi devletlerden hiçbirisi rusyanın türkiyeyi yenmesine seyirci kalamaz.

muhtemelen başlaması durumunda 3. dünya savaşının fitilini ateşleyecektir işte biz o gün tükeneceğiz.
abd isterse neden olmasın.
yanlış anlaşılmasın ben abd taraftarı değilim. Fakat ülkemizin yarısı akp ye oy verdi. Akp de amerikanin maşasıymış. Yapacak tek şey çok çalışıp abd den daha büyük olmak.
tehlikeli bir olay.

ben panjurumu kapatırım arkadaş. kapatınca güneş bile girmiyor, beni bağlamaz silah, bomba falan. yeter ki elektrikler kesilmesin. * baktık durum kötü, açarız panjuru, takarız süngüyü, camdan atlamak suretiyle dalarız düşmanın arasına. *
kimse de savaşmayın sevişin bakınızını vermemiş amk, tam da konusu ha.

(bkz: savaşmayın sevişin)

evet abazan diye görülücem artık ama olsun, totally worth it!
rus kadınlarıyla türk erkekleri arasında olmasını temenni ettiğim savaş *
rus kadın askerler usta birliği savaşa katılırsa rusya'yı sikeriz. *
osmanlı olsa yenebilir ama türkiye nin bugünkü haliyle ne haddine koskoca savaş ve teknoloji devletini yerle bir etmesi. Gönül isterdi ki Türkiye cumhuriyeti abd nin yerinde dünyanın süper gücü olsaydı.
fazla counter strike oynayan arkadaşların 3 tane keleş mermisi yeyince 24 canı kalacağını sandığı için savaşı oyun şeklinde görenlerin açtığı başlıktır. savaş çıkınca yenecek ilk mermide oyun olmadığını anlamalarına sebep olacaktır.

(bkz: moskova yı alsak büyük başarı sayılabilir) demiş yazarımız nefes alamıyorum şu an.
(bkz: dudak uçuklatan ergen başlıkları)

edit:imla hatası.
Menfaat ilişkileri bozulmadığı sürece çıkmayacak savaştır. Suriye'de yönetim değişse bile çıkacağına inanmadığım savaştır hatta lan.

Olum bolşevikler gitti, komünizm yok, politbüro yok artık. Olsa bile Amerika var lan. sana rusyayı bırakır mı? Bi rahat olun amk.
olası böyle bir duruma savaş denemeyeceği için olmayacak olan durumdur. kusura bakmayalım ama rusya vs türkiye durumunda olacak olan ancak kıyımdır.
sıcak denizlerin kapılarının açılacağı savaştır.
Her yıl askeri savunmaya 750 milyon dolar yatıran bir ülkeye kafa tutmak?Bari çabuk üstümüzden geçseler.
Paladini çok olan tarafın yeneceği karşılaşmadır. (bkz: age of empires 2)
illaki tarihin bir devrinde daha yaşanacak savaştır. umarım bu sıralar olmaz.
seferberlik ilanı durumunda en önde gidecğim savaştır.
hava savunma sistemimiz ile rusları al aşağı edeceğimiz savaştır.
hadi rusa gidelim diyerek tum mahalle gencleri olarak katilacagimiz savaştır .
savaş sonunda rusların '' sen istiyor bi de duj '' sorusunu yöneltecekleri savaş.
Biz daha leb demeyi akla getiremeden onlar leblebiyi yicekler.
Benim yarrağı yediğim savaştır. Amına koyayım, biri doğduğum, öteki yaşadığım ülke. iki ülkeninde vatandaşlığı var. Hangi birine kurşun sıkayım.? Ama vatan sevgisi ağır basar gene.
eğer savaşı kazanır ve rusyayı işgal edersek bütün rus kızları bizim egemenliğimize gireceği için türkiyenin kesin kazanacağı savaştır. abazanları en önde savaşa sürersek bu iş tamam beyler. zaten 2 nesil sonra ruslarda tek kaşlı ve kara insanlar olurlar.*