bugün

niğde.
bolu.
konya.
istanbul, istanbul, istanbul.
Benim anadoluda fikri, zikri kirlenmemis kardeslerimi, amcalarimi, teyzelerimi kirletmeyin lan.

Ne varsa bu ise yaramaz hic bir bilgisi olmadan fikri olan sehirinde var.
Düşüreni bilmem de yükselten kesinlikle malatyadır. 2 başbakan cumhurbaşkanı, bolca sanatçı, iş adamı ve vatan haini çıkarmıştır. Hepsi zeka ister.
Herhalde üçü birden istanbul'dur. Herifte türkiye'de 20 ilin nüfusu var.
88 olduğuna emin miyiz ? Bence rezil olmayalım diye 5-10 puan eklemişler.
Kürtler ve kayserililer diyenler bu adamların ticari ve sosyal zekasını biliyorlar mı acaba? Kürtler ve kayserililer diyenler bir bok bilmiyor.
(bkz: tokyo)
(bkz: seul)
(bkz: munih)
(bkz: büyük resme bakmak)
adana,
konya,
konya.
ülkenin 60 tan fazla vilayetini gezmiş bir birey olarak aktarıyorum ki başta yozgat gelir. zira gittiğim farklı şehirlerde karşılaştığım yozgatlıların hepsi avel çıktı. burdan kesin bir genelleme yapmak hata olur belki ama sıralama yapmak gerekirse ilk sıra kesin yozgat olur. ikinci sıra izmir. çünkü izmirdeki kadınların %70 i gerçekten salak. e kır atın yanında duran ya huyundan ya suyundan. erkeklerde sayelerinde mal olmuş. son sıra ise bilecik. burda insan var mı yok mu belli değil? vatana millete faydalı bir hareket görülmüş değil 93 yıllık cumhuriyet tarihi boyunca. olmasa da olurmuş.

-yozgat
-izmir
-bilecik
komple bir ile gömmek haksızlık olur lakin genel olarak zeka seviyemiz diplerde kanka.
Ülkenin %60ını aptal olduğunu düşünürsek 3 ile sığdıramayız. Ama sanirim en çok gerizekali istanbulda.
yunanistan 97
türkiye 88
kıbrıs adası 96 mış.

aritmetik ortalamasını alsaydınız bari.
bir gorilin iqsunun 82 olduğunu düşünürsek türkiye nin iq ortalamasını 3 ilden fazlası düşürmelidir. bu da ortalama %49.48 lik bir kesim oluyor.
Yalova Yalova Yalova

O kadar küçük olmasına rağmen.
trabzon
rize
erzurum
Kayseri, Konya, Rize
izmir kesin de gerisini bilemiycem.
(bkz: etrafımdaki herkes salak)
Şehir ismi vererek genelleme yapamam ama seviyeyi dusuren çok insan tanıyorum.
Elde üç tane il kalır mı acaba.
trabzon-hakkari ve haritada 83 ortalama çıkan arnavut ve boşnakların en fazla bulunduğu il.
3 coğrafi bölgeyi atsak?
izmir eskişehir kayseri.
hatay. net.
(bkz: Türkiye nin zeka ortalamasını yükselten üç ilimiz)