bugün

(bkz: sezin akbaşogulları)
hastasıyım pörtlek gözlerinin.
(bkz: şenay gürler)
(bkz: merve boluğur)
evrim akın.
deniz seki.
songül öden.
aysun kayacıdır.
kadın dediğn at gibi olacak.
(bkz: gül gölge)
pelin çift.
anadolu da dolu olan kadınlardır. ne taş gibi kadınlar var...neler var. illa da tv ´den mi olacak...git bi gez anadolu´yu ne taş hatunlar var.
saba tümer.
(bkz: brooke shields)

şimdi''bu kadın türk değil'' diyeceksiniz...ama bu kadın sonuçta bir kainat güzeli ve kainat güzeli deyince türkiye de bu kapsama giriyor..

bir de hakikaten bu kadını görünce,diğerlerini güzel bulamıyorsunuz otomatik olarak..

çünkü bu kadın sıfır estetik,sıfır makyaj ile bu kadar güzel..12 yaşında şöhret olmuş zaten çok güzel olduğu için..

ben ötesini görmedim..

görsel

görsel

görsel
annemdir...

bana bakarken ondaki kadar güzel gözleri, şevkati ve sıcaklığı kimsede göremedim...
Tuğçe Kazaz.
ilk 3e Ahu Türkpençe, Sıla, Tuba Büyüküstün girer.

edit: Arzum Onan'ı unutan eller büzülsün.
(bkz: tuba büyüküstün)
funda eryiğit saf güzelliğiyle gönlümün birincisi..
her kişinin bu olaya bakış açısı farklıdır, çünkü güzellik görecelidir ve arayışla alakalıdır. bana göre güzel kadın, sesiyle, gülüşüyle, karakteri ile budur.
görsel
Şuan dünyanın en güzel kadının entrysini okuyorsun . şanslısın.
(bkz: adları bilinmeyen taş hatunlar)
(bkz: sendekimsin)*
kezbanların ego mastürbasyonuna ve viral reklamlarına sahne olan anket başlığı...
(bkz: burcu kara)
en sevdiğini en güzel görmenin bir sonucudur ki türkiye' nin ve dünyanın en güzeli annelerdir.
o hep en güzeldir, o hep özendiğindir, o gözlerini kamıştırandır.
güzelliğin geçici olmasının tek istisnasıdır.
aynı zamanda türkiye nin seksi kadınıdır, meltem cumbul dur. bu kadar da nettir.
bir erkek olarak, güzelliği tek başına yeterli bulmuyorum. güzelliğin yanında mutlaka zeka ve seksapel de gereklidir. bunun için oyum, banu güven'e.
Hilal cebeci.