bugün

Bir Bursasporlu olaraktan Fenerbahçe diye düşünüyorum.
fenerbahçedir.
daha önceki yazar arkadaşların da açıkladığı gibi, spor dendiği için branşların totaline bakılmalı. şuan fenerbahçe spor kulübü basketbol, voleybol, futbol, yelken gibi bir çok spor branşında gerek Türkiye'de gerek Avrupa'da iyi başarılara sahip.
Spor kulübü dendiği için fenerbahçe.
Basketbol: final four
Voleybol kazanılan şampiyonlar ligi.
Yelken avrupa şampiyonluğu.atletizmde lokomotif kulüp.
bu yıl da tescillenmiş olacak ki galatasaray'dır.

düşünün ligden kopmuşsunuz fenerliler lider değilken bile ehehehe "20 puan arkamızdasınız." diye dalga geçiyor.

düşünün ligden kopmuşsunuz beşiktaşlılar şampiyonluğu garantileyememişken bile fener ile olan puan farkını saymak yerine "galatasaraya 23 puan fark attık." diye dalga geçiyor.

ya da öyle sanıyorlar.

ama gelin görün ki, şampiyonu bile biz tayin ediyoruz. önce fenerden puan aldık zirveye beşiktaş oturdu. beşiktaştan alıp almayacağımıza bağlı olarak şampiyon olacaklar.

şampiyon olamasak bile şampiyonu teyit ediyoruz. galatasaray bu ligden çıkarsa kör dövüşünden başka bir şey olmaz bu lig.
pek anlamam ama heralde galatasaray.
(bkz: Entry nick uyumu)
(bkz: ankaragücü)
elbette bu fenerbahçedir. diğerleri için (bkz: swinger club)
(bkz: şalvar spor)

arkada siyasi desteği var çünkü. benim şalvarlı bacılarıma spor bile yaptırmadılar zamanında, sporr!!!!
pendik geyiklerinde de anlanabileceği gibi, fenerbahçe..
burjuvanın, kapitalizmin, maskülenizmin, jakobenizmin ezici üstünlüğüne karşı yiğit anadolu kadınının sesi olan spor klübü
(bkz: şalvarspor)
spor denildiğinde aklına sadece futbol gelen gerzekleri göstermiş olan ankettir. cevap ise fenerbahçe' dir. gerek profesyonel gerekse amatör branşlarda yurtiçindeki şampiyonaların çoğunu domine eden yurtdışında ise milli formayı başarıyla temsil eden birçok sporcu yetiştirmektedir. boks, yelken, yüzme, atletizm, masa tenisi gibi Türkiye' de çok değer görmeyen ve izleyicisi olmayan branşlara dahi büyük yatırımları olan ender kulüplerden biridir ayrıca.
gundispor.
Fenerbahçedir.
Tüm spor dallarında fenerbahçe' nin açık ara başarısı yok sayılırsa insan kör olur alim allah.
basketbol voleybol futbol masa tenisi güreş atletizm kürek yelken. rakiplerin ismi değişirken diğer hanede sabit fenerbahçe yazar.
spor kulubu dendigine gore fenerbahcedir. ayrica galatasaraylilarin su yok kenyada avrupada turkiye diyince akla galatasaray geliyor demeleri yok mu. galatasaray falan gelmiyor avrupada arkadasim, ben de pariste, amsterdam da fener formali cocuklar gordum. tanidigim tum adamlarla futbol muhabbeti yaptim, onemli futbolculari hangi turk takimindaysa onu biliyorlar, trabzonsporu avrupada galatasaraydan daha cok taniyorlar oyle diyeyim size.
kasımpaşaspor.
Yandex'e falan bakılmaz kardeş eğer merak ediyorsan doğru kaynaklara bakacaksın. Buyur: http://www.googlefight.co...ay&word2=fenerbah%E7e
(bkz: sakaryaspor)'dur.

o adını saydığınız istanbul takımları yok mu hani, işte onları yükseltenler nereden çıkmıştır bir bakın.

Beşikta: Recep Çetin
Galatasaray: Hakan Şükür
Fenerbahçe: Aykut kocaman, oğuz çetin, nezihi tosuncuk, tuncay şanlı.

işte bu vefasızlar yüzünden bu haldeyiz. birinin tff de alacağından dolayı dosyası bulunur, biri gider ankaragücüne yardım eder, diğerlerinin zaten umurunda değilim.

Kimse unutmasın ''vefa'' sadece bir boza değildir.

(bkz: sakaryaspor)'un çöküşüyle türk futbolu bitmiştir.

Selamlar.
en iyi sport club hangisidir bilmem ama en iyi idman yurdu mersin idman yurdudur.
a.ş değil kulüpten bahsediyorsanız:
(bkz: karşıyaka spor kulübü)
takımının büyüklüğünü arama motoruyla öğrenen gerizekalı fenerbahçelilerin takımıysa varsın olsun fenerbahçe.
(bkz: fener bahçe eşittir yener bahçe)

edit: fenerbahçedir.
tabiki galatasaray dır. ikinci büyük beşiktaştır. şike yapmış rezil fenerbahçe ise üçüncüdür.
tartışmasız galatasaraydır. ancakfenerbahçenin de en büyük olduğu konular da yok değil.