bugün

Golf klubüdür. Oyle büyüktür ki federasyon baskani haber yapan kameramana kafa atabilir, bu hakki klubun buyuklugunden alir.
fenerbahçedir. yandex tabanlı galatasaray arama sitesinde çıkan sonuç.
galatasaraydır. yandex i bilmem ancak tarih bunu gösterir.
galatasaray'ın rezaletidir.
fenerbahçe'dir, tek tek bütün branşlara bakılabilir.
Sabri' ye göre barcelonadır.
fenerbahçe'dir. bir klüpten fazlasıdır. daha büyüğü varsa (ki yok) söyleyin onu tutalım.
30 milyon dolarlık bütçesi ile 200 milyon dolar bütçeli bizans kulüplerinin arasından sıyrılarak 16 mayıs 2010'da ihtilal yapan bursaspor'dur. yalansa yalan deyin ipneler.
Fenerbahçe Spor Kulübü *
Fenerbahçe spor kulubü.
tabiki galatasaray ama edirneden dışarı çıkamayanlar için farklı takımlar olabilir.
tkf değildir ne yazık ki.
kurtuluş spor kulübü'dür. 1896 yılında kurulan bu kulübümüz faaliyetlerine halen daha devam etmektedir.
Beşiktaş tır. Hem yıl olarak hem onur ve şeref olarak.
başarıları göz önüne alındığı taktirde tabi ki galatasaray'dır. galatasaray'ın müzesindeki toplam kupa sayısı, beşiktaş ile fener'in neredeyse toplam kupa sayısına eşittir.

bugün ülke dışına çıktığınız vakit türkiye dendiği an akla gelen birkaç şeyden biri galatasaray'dır. fildişi'nde, malezya'da, kenya'da vs. üzerinde galatasaray formalı insanlar görülebilir. zaten bu onur da galatasaray'ın neden en büyük olduğu sorusuna cevap niteliğindedir.

(bkz: kıskanadur)
tartışmasız galatasaraydır. ancakfenerbahçenin de en büyük olduğu konular da yok değil.
tabiki galatasaray dır. ikinci büyük beşiktaştır. şike yapmış rezil fenerbahçe ise üçüncüdür.
(bkz: fener bahçe eşittir yener bahçe)

edit: fenerbahçedir.
takımının büyüklüğünü arama motoruyla öğrenen gerizekalı fenerbahçelilerin takımıysa varsın olsun fenerbahçe.
a.ş değil kulüpten bahsediyorsanız:
(bkz: karşıyaka spor kulübü)
en iyi sport club hangisidir bilmem ama en iyi idman yurdu mersin idman yurdudur.
(bkz: sakaryaspor)'dur.

o adını saydığınız istanbul takımları yok mu hani, işte onları yükseltenler nereden çıkmıştır bir bakın.

Beşikta: Recep Çetin
Galatasaray: Hakan Şükür
Fenerbahçe: Aykut kocaman, oğuz çetin, nezihi tosuncuk, tuncay şanlı.

işte bu vefasızlar yüzünden bu haldeyiz. birinin tff de alacağından dolayı dosyası bulunur, biri gider ankaragücüne yardım eder, diğerlerinin zaten umurunda değilim.

Kimse unutmasın ''vefa'' sadece bir boza değildir.

(bkz: sakaryaspor)'un çöküşüyle türk futbolu bitmiştir.

Selamlar.
Yandex'e falan bakılmaz kardeş eğer merak ediyorsan doğru kaynaklara bakacaksın. Buyur: http://www.googlefight.co...ay&word2=fenerbah%E7e
kasımpaşaspor.
spor kulubu dendigine gore fenerbahcedir. ayrica galatasaraylilarin su yok kenyada avrupada turkiye diyince akla galatasaray geliyor demeleri yok mu. galatasaray falan gelmiyor avrupada arkadasim, ben de pariste, amsterdam da fener formali cocuklar gordum. tanidigim tum adamlarla futbol muhabbeti yaptim, onemli futbolculari hangi turk takimindaysa onu biliyorlar, trabzonsporu avrupada galatasaraydan daha cok taniyorlar oyle diyeyim size.