bugün

en yeni trump açıklaması. birde sen sik. amın feryadı.

"Trump paylaştığı tweette “Daha önce de belirttiğim gibi ve sadece yinelemek gerekirse, Türkiye benim yaptığım her şeyi, benim büyük ve eşsiz bilgeliğimin sınırlarını aşmayı düşünürse, Türkiye ekonomisini tamamen imha edip yok edeceğim. (Daha önce yaptım!)” ifadesini kullandı."

görsel

https://odatv.com/trumpta...hi-karar--07101957_m.html
Hangi ekonomi ? Kumar olmasa acımızdan ölcez aq.
Daha önce yaptım ifadesi ne kadar kritik...
Bunu ben dahil herkes "iktidarın komplo teorisi" olarak ele alıyordu.
adam kendi itiraf etti.
Ekonomimiz kötü, bunu kimse inkâr edemez. Ama ülkemi bir o*ospu çocuğunun tehditlerine de maruz bırakamam.

Bunların g*tü epey kalktı. Umarım sınır ötesi operasyon danışıklı dövüşe dayanmıyordur. Teröristlere yardım mı ediyorlar, orada Amerikan askerleri mi var?

Vur gitsin anasını satayım.
Biz lüks araba ve evler olmadan da yaşarız ama onursuz yaşamayiz. Onların ataları lüks ve para olmadan yasayamazdi onursuz yaşardı hala aynı şey. Değişen bir şey yok.
Gel la kırık!
Biz, bu ülkeyi bir kuru ekmekle kurduk. Bir de Türk Tarihi'ni oku da gel!
haklı. daha önce de yaptı. dolar 7.30 a vurdu.
Kendisinin büyük Bilge sınırlarından bahsetmiş. Senin bilgeliğinin sınırı komik. ABD seçmeni dünyanın en mal seçmeni galiba. Evet.
türkiye'nin ekonomisi osuruktan teyyare olduğu için trump üflese yıkar zaten, aynı uygulamaların daha sert versiyonlarını çin'e ve iran'a da uygulayan abd başarısız oldu. güçleri sadece tayyipli cumhuriyetine yeter.
vatandaş bu abd vatandaşı akp'lilerin gerçek yüzlerini görmeli.

görsel
adam açık açık daha önce op çektim yine çekerim diyor. cibuti'nin başkanı değil bu abd'nin başkanı.

devlet reis dış mihraklar, beka sorunu deyince dalga geçiyorsunuz.
Adam müdahele etmeden önce haber veriyor.Bundan önce haber vermediğine göre iktidarın ekonomik krize sebep olarak gösterdiği dış mihraklardan ABD yi çıkarmak lazım diye düşünüyorum.Geriye de Portekiz falan kalır herhalde , o da yerseniz.
ne yapacaksanız yapın da yolumuza bakalım amk çocukları yeter be. bir günümüz rahat, stressiz geçsin amk pezevenkleri.
Ne diyon lan sen değişik demek istediğim sari pipinin açıklaması.
Ekonomi; insanların yaşayabilmek için üretme, ürettiklerini bölüşme biçimlerinin ve bu faaliyetlerden doğan ilişkilerin bütünü, iktisat (bkz: tdk)

Üretme, ürettiklerini bölüşme kısmı bizde olmadığından, bizim ürettiklerimiz ve iş gücümüz, tek taraflı, başımızdakiler tarafından sömürüldüğünden ötürü...
Ekonomi taze bitti trumpcuk... Mahvedemezsin...

insanlar boşuna ülke yönetmiyorlar arkadaş... Nasıl bir ileri görüş... Amerika mahveder diye, önceden önlemleri almışlar...

Helal...
görsel
Evet hadi böyle dönemde birlik olmamız gerekirken siyaset yapıp birbirimize küfür edelim seversiniz.
görsel
Şimdi birşey derdim de evde bile üşüyorum silivride donarım a dostlar.

Tanım: mal beyanı.
Acaba diyorum? Kendi kamuoyuna yönelik bir açıklama mı? Hani ukrayna devlet başkanına ilettiği bir talep yüzünden, yürümekte olan bir azil süreci varya.
Wall street tlyi silerse şeker bile alamayız yani mantıklı. Üretim sıfır malum.
görsel

Shokomelly diyeceksin.
hangi ekonomiyi? kim danışmanlık yapıyor lan buna?
Sihirbazlığa merak saldı herhalde keraneci olmayan şeyi nasıl yok edecek ise. Trump dayı iki tane playboy eskortu paslasana benim ekosikominiyi mahvetsinler azcık.
olmayan şeyi yok edemezsin zaten yoktur çünkü.