görsel
gecenin şu vaktinde sokaklara dökülüp, arabada rte şarkısını son ses açıp gezenlerdir. kornalara asılarak müzik açarak gezen, seçim sonucunu kutlayanlardır.
Sayısını net bilmiyorum da şu saatte anasinin ami gibi kornaya Son ayar basan ibnelerin yaşadığı kafayı çok merak ediyorum.

Neden amk neden?
Tuttuğun takım şampiyon olsa derim ki adamın tutkusudur eğlensin mutlu olsun.
Lan elin adamı seçildi, ekonomi yerlerde sürünüyor ama millet sevinçten bayılacak.
Paraları 7 sülalesi götürürken be amina koduuum sana zerre faydası dokunmayan bir şeye bu kadar sevinmek neden?

Ne embesil bir milletiz, ne ara böyle olduk ben anlamadım ya.
--spoiler--
Korna çalarak silah sıkarak kutlama yapan akpli grup izmit CHP ilçe binasının önünde aralarında kadınların da bulunduğu vatandaşlara saldırdı polisin müdahalesi sürüyor yaralananlar var
--spoiler--

Bunları da saydınız mı?
Gâvur tohumlarının kaçarken bıraktığı kusmuk döllerinin torunlarının sayısı kadardır.
resmi olmayan rakamlar şu an için 4.038.555 kişi olduğunu söylüyor.
Var böyle kanı bozuklar. Böyle demek istemiyorum ama bunlar bunu hak ediyorlar. Dün akı alkışlayıp bugün siyahı alkışlayanlar, yalanlara gözlerini yumanlar, gözlerini kapayıp kulaklarını açanlar, yetimlerin haklarına girenler (dolaylı olarak), ellerinde şehitlerin kanları olanlara destek verenler...

Tekrar diyorum, Osmanlı da aynı sıkıntıları yaşamıştır. Bunlar yüzünden, bu zihniyet yüzünden koskoca imparatorluk yıkılmıştır.

Yazık günah bu ülkeye, bu ülkenin gariplerine.
Erdoğana oy veren sayıdır. Yazıklar olsun tekrardan, hepiniz ezilmeye , sikilmeye mahkumsunuz.
Bazı yazarların kaç kişi olduklarını saptamaya çalışması.
Yüzdeler vererek hem kendinize hem de hangi parti olursa olsun bu partilere oy veren akraba, eş ve dostlarınıza küfür ediyorsunuz. Yoksa siz kabine beraber mi girdiniz?
Böyle yaptıkça uludağ' ı sallarsınız anca;
https://www.btk.gov.tr
oy verenlerin 11.4 u kadardır..
nüfusun %30,8'i dersem mutlu olurmusun yüzde veren at organı.
Kendini on sayıyorsun heralde.
(bkz: taksiciler)
milyonlar, hatta on milyonlar kadardır.

edit: bazı orospu çocukları üstlerine alınıp yorum yazmış, seçim ile alakasız bir tespit idi. hiçbir partinin tamamı ya da ona gönül verenlere lafım yoktur.
herkes ederi kadardır.
nufusun yüzde 52 si...
Karşılaştığımız kadardır.
iş yok haliyle haliyle para yok e para olmayınca iyi bir okuma imkanı yok e bu lmayınca napsın kız orspu oluyo sonra gayrimeşru bi çocuğu oluyo sonra o çocuk büyüyo bi örgüt kuruyo sonra türkiyeyi bölmeye çalııyo geriside bilinmiyo
türkiye'de ki O.. sayısının 2 katının 8 fazlasının 2 eksiğidir. çoktur yani.
çoktur. orospu çocukluğu parayla olmadığı için, e bizim halkımızda bedavaya bayıldığı için çoktur.
tam rakam asla bilinememekle beraber oldukça fazla olduğunu sanıyorum.

türkiye'de hayat kadınlarının sayısı ile alakalı bir çalışmaya rastlamadım. Ama sadece genelevlerden yola çıkarsak bazı sayılara ulaşabiliriz ama tatmin edici olmaz.

misalen 120 hayat kadını çalışıyormuş karaköy'deki malum bölgede. her ildeki genelev kadınlarının sayısını çıkarsak rakam oldukça düşük çıkıyor. oysa sadece bizim sokakta herkesin atladığı 3-5 kadına rastlamak mümkün. Bunu sokak bazında vursan korkunç rakamlara çıkıyorsun bu da yanıltıcı olabilir.

işe bir de travestileri, transeksüelleri, jigoloları katarsak rakam daha enteresan bir hal alıyor. jigolo çocuğu da enteresan bir şey tabi. genelev kadınlarının çocuklarının sayısı az olmakla beraber sokakta, orda burda fuhuş yapan kadınların genelde çocukları oluyor. sayı bu açıdan bakınca korkunç rakamlara ulaşıyor.

sen buna bir de annesi orospu olmadığı halde orospu çocuğu olan iti, uğursuzu, dolandırıcısı, tecavüzcüsü, teröristini falan katarsan sıçtın kamil. ya da yaşadın bilemem.