bugün

200 yıl geriye gideriz.
haberler şu şekil olur-
sky news: artvin dolaylarında hala yaşayan türklerin olduğu tespit edildi..
bir şey olmaz pardon kalmaz.
şu anda bu entryi yazaıyor olamazdım.
türkiye de her zaman olan ve olmaya devam edecek tuhaflıklardır. muhtemelen kalan bir avuç insandan birisi çıkacaktır elinde pankartla 9.0 yetmedi mi, diyen...
görsel
iki taş üst üste kalmaz. taşı geçtim üst bedenle alt beden birbirinden ayrılmazsa iyidir.
nüfus direkt olarak yarıya iner.
devlet daha çabuk insan çıkartır enkaz altından!!
rte son nefesinde, deprem türkiye halkının kaderidir, yetkililer elinden geleni yapıyor diye açıklama yapar, ancak oy kullanacak insan kalmamıştır.
yerle bir.
(bkz: oh jesus christ)
genel evde iş görenler için iyi bir action olur.
altyapı sorunu.
20 milyon+20milyon+30milyon=70 milyon. nüfusumuz kaç;74.815.703. ee geri kalan 4.815.703 kişi nerde?
deprem uykuda yakaladı diye gazete başlıkları olur.
bu başlığa entry girecek kimse kalmaz.
(bkz: allah korusun)
ntv de yapılan bir açıklamada, istanbul da 9 şiddetinde deprem olursa, istanbul nüfusunun yüzde 60 ı ölürmüş. bu ihtimalle nasıl yaşanır ki...
akabinde sayın (!) başkanımız aynı şekilde bize de herhangi can veya mal kaybına hamdolsun uğramamışlar diyeceği hadisedir.
Türkiye nüfusu %70 oranında düşer.işşizlik artar.En az 3 çocuk parolası en az 6 çocuğa çıkar.
genelde ülkemizde depremlerden sonra 1 yıllığına olmak üzere vergi koyuyorlar. (bkz: ötv) tabi 1 yıllık vergi ömürlük hale geliyor. 9 şiddetinde deprem olursa işte o zaman nasil bir vergi koyarlar düşünemiyorum bile.
türkiye diye bir şey kalmayacağı kesindir.
üç değil beş çocuk yapmak gerekir.
tek katlı binalar bile yıkılırdı. (bkz: allah korusun)