bugün

Küçük kardeşim dahil evimde hemen hemen herkesin kullandığı bir operatör. Yani yok çekmiyor yok şöyle böyle diyenler. Bu kadar kötü bir operatör olsa tamamen ortadan kalkmaz mı? Veya insanlar neden kullanmaya devam etsin ki. Ayrıca uygun tarifleri de var. Zaman zaman diğerlerininde çekmediği olabiliyor. Biz memnunuz vallahi
Küçük kardeşim dahil evimde hemen hemen herkesin kullandığı bir operatör. Yani yok çekmiyor yok şöyle böyle diyenler. Bu kadar kötü bir operatör olsa tamamen ortadan kalkmaz mı? Veya insanlar neden kullanmaya devam etsin ki. Ayrıca uygun tarifleri de var. Zaman zaman diğerlerininde çekmediği olabiliyor. Biz memnunuz vallahi
Şirket olarak asla iş yapmamanız gereken marka. iş yaparsınız, her dediklerini yerine getirmeye çalışırsınız, o kadar çok iş gönderirler ki ekibinizi büyütürsünüz sonra aylarca paranızı ödemezler. Kavga gürültü paranızı aldığınızda ise artık iş işten geçmiş olur. ekibiniz ve Telekom için çalıştığınız 3rd parti şirkeler aylarca paralarını ödeyemediğiniz için (çünkü siz Telekom'dan paranızı alamamışsınızdır) size sinir olurlar. Hatta bir kısmı ile mahkemelik bile olabilirsiniz. Milyonlarca insanın müşterisi olduğu Türk Telekom, müşteriniz olduğu zaman da pişmanlıktır.
Diğerlerini fiyat ve kalite olarak kat kat iyi bir operatör. Siziz belki de beklentiniz daha yüksek olduğu için memnun olamıyorsunuzdur.
Türkiye'deki en iyi ve geniş altyapıya sahip bir operatör. Onun kadar tüm Türkiye'ye giden başka bir operatör var mı bilmiyorum?
O reklamlara hiç aldanmayın arkadaşlar. Operatör rezillerde. Bir Googleye bile bağlanacağım kırk dereden su getiriyorlar. Şehrin ortasında evin bodrumunda bile çekmiyor. Bulaşmayın sinir küpü olursunuz. Ben size diyeyim.
çekmeyen, dandik bir operatör.
2023 yılına giriyoruz hala 3g internet hizmeti sunan operatör.
internet için sürekli ariyan kurum.
fatura konusunda diğer operatörlerden daha insaflı olsa da çekim kalitesi her yerde iyi değil. geçen gün faturasız bir hattı faturalı hatta çevirdim. 5 gb. 79 tl. 1 yıl tivibu hediyesi verdiler. iyi oldu..
Üyeliğinizi iptal etmek isteyince ev telefonu şoku çıkartan firma. Turknet sağolsun halletti. Yoksa aboneliği iptal edemiyorduk.
rezillik başka bir şey değil.

hiçbir zaman olması gereken hızda internet hızı aldığımı görmedim. bildiğin yavaş akıyor her şey. ama bundan daha kötüsü kopmalar yaşanması. 2 dakika internet kopuyor, geri geliyor.

sağlayıcı da değiştiremiyorum. bölgemde sadece türk telekom altyapısı varmış.
altyapınız fiber değilse 50 mbps ve üzeri bağlatmayın kaldırmaz.
Senin de ananı sikiyim. Bok gibi çekim gücün.
bende dağın başındayım çekmiyor kafamı kyk duvarına vuruyorum.
Çeken yer var mı? Ben tt’un çektiği yer pek bilmiyorum.
Türk Telekom Pilot'un yeni dönem başvuruları başlamış. Girişimcilikle ilgilenen biri olarak bir süredir başvuruları bekliyordum. Beni en çok cezbeden şey nakit ve yatırım desteği oldu. Girişimine güvenen ve hayallerini gerçekleştirmek isteyenler için birebir bir program. Detaylar için buraya göz atabilirsiniz; https://ttventures.com.tr/