bugün

Sağlam karakterli türk polisi içindeki vatan sevgisini ortaya koymuştur. Çapulcuların hepimiz ermeniyiz diye bağırmasına benzemez.
türk bayrağı ve atatürkü geç de olsa hatırladıklarını gösteren olay.

direniş çok şeyi değiştirdi, değiştirecek.
akm gibi kültür merkezine illegal parti bayrakları asılmasını aklı selim hiçbir genç kimse
istemez. polis burada türk bayrağını ve atatürk posterini asarak noktayı koymuştur.
merhabalar. Çoğunuzun illegal dediği bayrakları göstermek istiyorum.
görsel bu resimde açıklamalarıyla beraber bulabilirsiniz.
2. olarak kaç gündür yapılan direnişte o türk polisi dediğiniz insanların yaptıklarını ne çabuk unuttunuz?
alanlarda olsaydınız, biber gazı yeseydiniz, benim gibi dizinizden kapsülle vurulsaydınız ve defalarca hedef alınıpta on anka 5 kapsülden kaçsaydınız, 2 metrelik duvardan o adrenalinle atlasaydınız sizde unutmazdınız.
orda türk bayrağı değil arada, türkiye cumhuriyetinin bayrağı açılması halkı yine bölmeye çalışmalarıdır. biri diyecekki benim gibi polisin yaptıklarını unutmadım, biri sazan gibi böyle ortaya atlayıp bu düşünceyi savunacak, geçmişi unutacak.
--spoiler--
sizin gibi gençleri yüksekova'da da görmek isteriz.
--spoiler--
eylemcilere değil de masum eylemi parti ve örgüt bayraklarıyla amacından saptıran orospu çocuklarına verilmiş ayardır.

eylemciler ne kadar masumsa, eylem yerinde parti ve örgüt flaması/bayrağı açanlar o kadar şerefsizdir.

ayrıca, dilerdik ki polisimiz 21 martta diyarbakırda da aynısını yapsın. ama malesef yapmadı. neyse bir sonraki 21 martta inşallah.
Polis eylemler süresince tüm saldırılara, yıpratma çabalarına rağmen sağduyusunu korumuş ve yeri geldiğinde rejimin Yılmaz bekçileri olduğunu bu güzel örnekle göstermiştir.
(bkz: Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır)
Ayar değil, bilincin geç açılmasıdır. Elinde türk bayrağı olana su sıkarken nerdeydi bayrak aşkınız dedirten kaçık ayar.
(bkz: abi yeni uyandım akşam geç yatmışım)
kahraman türk polisinin eylemcilere taktığı kapaklardan sadece bir tanesidir.
tayyip vatan sana feda diye bağırsalar daha gerçekçi olurmuş.
tayyibi falan karıştırmayın. apo posteri var taksimde heryerde bunu sizde biliyorsunuz. polisi bu konuda tebrik ediyorum. paçavraları kaldırıp Atatürk'ün posterini astıkları için!!!
"kahraman" türk polisinin eylemcilere verdiği ayardır.

o polis oraya gelmeden önce bayrak ve atatürk resmi yine vardı orada da eylemcilerin %80'inde de vardı o niye ayardan sayılmadı onu da merak ediyorum.

buna ayar vermişler len eheheh diye sevinen milliyetçi arkadaşlara da gezi parkı için uğraşan milliyetçi arkadaşlarınıza yapılanları ne çabuk unuttunuz lan diye bir soru sorulabilir bence.
pkk ile anlaşarak tc ibaresini tabelalardan kaldıran, anayasa'dan türklüğü çıkarmaya çalışanların yönettiği bir ülkede görülmüş son derece trajikomik eylemdir. bayrak ve atatürk direnişçiler tarafından sahiplenilmiş unsurlardır, polis ise elinde türk bayrakalrı olan insanları ezmeye çalışan unsurdur. o nedenle, polisin bayrak asmasının, halkın gözünde hiçbir olumlu etkisi ve anlamı yoktur.

asıl ayarı, türk halkı ellerindeki türk bayraklarıyla tirana vermiştir. bundan sonra bu ülkeyi babasının çiftliği gibi yönetemeyecek, her an bayraklarıyla sokaklara dökülmüş halk onun kabusu olacaktır.
diyarbakır'da karakol dışında resmi kıyafetle gezemeyen vatansever polislerin verdiği tarihi ayardır.
öldürmektir.
elinde turk bayragi bulunan engelli vatandasa su sikan poliste bunlarin arasinda mi acaba?
Eline her Türk bayrağı alanın masum, barışçıl, safiyane gösterici olduğunu tutuklanamayacağını düşünenlerin idrak edemeyeceği ayar. Elinize Türk bayrağı almak sizi dokunulmaz kılmaz efendiler.
etraflarını Türk bayrağıyla çevreleyip Türklere küfür eden ve ermeni propagandası yapanlara ithafen verilmiş ayardır.
vatanı karış karış satmış adamların ağzından dökülünce güldürmüştür. canları mı fedaymış? ahahaha.

Forum/chat tarzı entry damgası yemesin diye tanım: olmayan ayar, olmayan tarihtir. göstermelik hareketlerle çevrilen bir dolaptan başka bir şey olmayan, reklam kokan hareketler silsilesi...
vatan sana canım feda mı?

bir de iki türk bayrağı arasına yerleştirilmiş atatürk posteri! ulan insanda biraz utanma biraz sıkılma olur amk! imamın ordusunun en nefret ettiği şeylerden birisi türk bayrağı ise diğeri de atatürk' tür. iki yüzlü kolpacılar. bu adamlar değil miydi, polise zorunlu askerlik görevi kalksın diyen. vatan borcunu ödemeyen adamların, 2500 liraya vatana can feda eder mi?

en çok zoruma giden de, cemaat evlerinde yetişip üniversiteden her mezun olan fetocuyu polis yapıp, bunlara da türk polisi denmesi.
(bkz: tywin lannister ın verdiği tarihi ayar)'ın yanında bir hiçtir.
vatan=iktidar yanılgısıyla 'vatan sana canım feda' diyerek verilemeyecek ayardır.yoksa ne satılan topraklar,kamu malı ne de bu vatan evladı için canlarını ortaya koyuyorlar.tam tersi,satan iktidara kölelik ediyorlar,hem de isteyerek ve üzerine de ekstra vazife çıkararak.