bugün

osmanlı da millet sisteminde sünni halkları temsil eder. yani çerkesler kürtler türkler lazlar vb.
kredi çekip 3500 liralık telefon kullanıp, 25 kuruşluk poşete isyan eden, türlü el arabası komiklikleri yapan millet.

en sevdiğim millet lan valla bak. millet dediğin tutarsız olacak aga.
Zeki, çalışkan ve ahlaklı değildir çok uzunca bir süredir.

Yarısından fazlası Örümcek beyinli, tembel ve ahlaksızdır. (olmayanlar üzerine alınmasın)
Yurt dışında Nerede bir hile hurda varsa altından türk çıkar.
Almanya da ankesörlü telefon için buz kalıbı yapmış adamlar, jeton yerine bununla çalıştırıyor, geriye iz bırakmadan konuşup çıkıyorlarmış.
işte türk'ün gücü.
görsel
zekiiiğdiiaşkfmklsasrawsd.

şaka şaka zekiyiz.
Birçok ilde tercihinde değişiklik yapmıştır.
yüzde 60'ı hakkının andaval olduğuna inandığım topluluk. Üzülürek söylüyorum linç etmeyin.
Turkiye'de en cok soylenen buyuk yalan. Turk milleti diye bir millet yok. Dahil oldugumuz milletin gercek adi ortadogu milleti. Turkler, kurtler, araplar, ermeniler, yunanlar, gurculer ve lazlar ortadogu milletine ait. Bu unsurlarin yemekleri, kulturleri, dna'lari ve gorunusleri ayni. Vakit dusmanlik etme vakti degil, birlik olup, bir araya gelip dunyaya buyuk ortadogu milletinin gucunu gosterme vakti.

Duzenleme: Turk milleti diye bir millet eskiden varmış Ama osmanlinin 600 yillik saltanatinda baska irklarla karisip ortadogu milletinin bir parcasi haline gelmis.
Sevişirken soyunan ama çoraplarını çıkarmayan tek millet.
Sevişirken çoraplarını çıkarmasına gerek olmayan millet, neticede cinsel uzuvlar belli, ama ayak fetişi olan soydaşlarımıza hak veriyorum bu konuda o ayrı.
yabancı birisi istiklal marşı okuyunca gururlanan garip millet.
evlat olsa eldivenle sevilir, öyle de bir topluluk..
Bir gün adamın birisi ölür ve cehenneme gider, içeriye girerken bir sürü çukur görür, hepsinin başında bir zebani dışarı çıkmak isteyenlerin başına balyozla vurup çıkmalarını engelliyormuş ama bir çukurun başında zebaniyi görememiş bizim adam yanındaki zebaniye sormuş burada neden zebani yok diye zebanide cevap vermiş"bu çukurun içinde türkler var birisi yukarı çıkmaya çalışırsa diğerleri zaten onu aşağı çekiyor"
bu gece öyle bi eskiye gidip hatırladım da, çok güzelsiniz lan.

çok güzelsiniz aq. siz var oldukça bu ülkeye olan umutlarım hiç bitmeyecek aq. duygulandım gece gece piçler.
Kötü günlerde birlik olur, kenetleniriz ama doğalgaza zam gelir susar,
Elektriğe zam gelir susar,
Mazota ve benzine zam gelir susar,
En pahalı vergiyi, kullandığın her şeyin vergisini alır yine susarız..

Neden bunlara ses çıkartmıyoruz, neden birlik olamıyoruz? Neden çünkü kimse kimsenin umrunda değil. Her koyun kendi bacağından asılır değil mi? Parası olanın umrunda değil nasıl olsa.. ben de zenginim benim neden umrumda acaba? Sizler insanlığınızı kaybetmiş olabilir misiniz? Vs vs.. bu devran böyle gider bizler koyun oldukça çobanımız da eksik olmaz..

Dipnot: bu bir isyan değil sadece şahsi fikrim.
Dünya tarihinin yüzde seksenini
Şekillendirmiş bir millet.
görsel
darbe olur sokağa çıkar, tuttuğu takım kötüdür bağış yapar, virüs ayağına cumhurbaşkanı 50 lira ateşleyin der. hele bir deniz feneri olayı var ki dünyaya rezil olduk. hiç bir lider elini taşın altına koymaz. keriziz abi milletçe.
Çok vicdanlıdır.
Nerede bir ezilen görür hemen onu tutar.
Virüsün bile yok edilmesine razı gelmediler. Her gün çarşı pazar.
Atatürk sonrası cahil bırakılmıştır,cahil kaldığı gibi yobazlaşmıştır,fakirdir son birkaç senedir de dünyada ipleyeni yoktur

Kafayı kullanması gerek.
Savaştan uzak kalınca kendi içinde dövüşmeye başlayan ama düşman sahaya inince tek yumruk olan, savaşın kartalı, merhametin temsili yüce türk budunu. Savaş için can atan nadir milletlerden. Genlerine işlenmiş.

görsel
ak parti sağolsun ne yazık ki git gide araplaşıp cahilleşen bir millet haline geldik.
Milletçe uzun süredir savaşmadığı için düşmana kusacağı enerjiyi ülke içinde kendi vatandaşlarıyla azaltan millet. Bu millet savaşçı bir millet, asırlardır her türlü asimile çabalarına rağmen her savaş ortamında fabrika ayarlarına döndü. Bu şanlı ve köklü milletin bir ferdi olarak isteğimdir Savaş çıkacaksa çıksın artık, bu öfkeyi düşmana boşaltalım.
Rahmet-i ilahiyeden ümid kesilmez. Çünki Cenab-ı Hak bin seneden beri Kur'anın hizmetinde istihdam ettiği ve ona bayraktar tayin ettiği bu vatandaşların muhteşem ordusunu ve muazzam cemaatini, muvakkat ârızalarla inşâallah perişan etmez. Yine o nuru ışıklandırır ve vazifesini idame ettirir...

(Mektubat 327.sh - Risale-i Nur)
türk, kürt, çerkes, arnavut, rum, laz ve daha bir sürü ırkın oluşturduğu millet. milli sınırları içerisinde vatan bir bütündür ve ayrılamaz. türk milleti de tek bir ırktan oluşmamaktadır. bu toprakları dolduran bütün ırkların birleşimidir.