bugün

senden de o beklenir amk doğukanı biz de sana k*rt yazalım en iyisi.

t: türk kızları ile evlenilir doğru olanı bulursanız.
öldü mü arkadaş haberiniz var mı.
Artık pek çok ülkeye vizesiz gidebiliyorsun.biraz yabancı dil biraz sempatiklik, biraz da karizman varsa oldu bu iş. Welcome to moskova. Yalnız rus mafyasına dikkat et. Adamın g. Tünden kan alırlar.
O kadar da değil de hakkaten çok yoruyorlar insanı hele ki ortalamanın üstünde güzelse boku yedin. Bı tanesi konuşmaktan
Literally başımı agritiyordu nasıl bı skilldir arkadaş.
her ırkın kendine göre benzer ve farklı tarafları vardır. türk, kürt, alman, ingiliz fark etmez. erkek olarak biz ne bokuz ki?
görsel
Bu görsele çok gülmüştüm zamanında, bazı tipini siktiklerime bakınca hak veriyor insan. Hayır sanki padişah dölüsünüz aq.
Bana hitap etmez bu durum.
Evlenip neslimin devamını sağlamam gerek bunu en iyi bir türk kadını ile yapabilirim.
Beni en iyi anlayan,can yoldaşım olacak yegâne kişi bir türk kadınıdır.
Öl o halde.
Valla bende öyle demiyordum da evlenmem diyordum. Abi çok değil biraz ilerimizdeki Gürcistan bile kültürümüzden acayip Uzak. Mesela aile kültürü gevşek, kaynana ve kaynataya farklı davranışlar, en önemlisi yemekleri çok sıkıntı. Ben zahmet çekerim abi. Yok türk iyidir bana.
iki yüzlü ve suratsız türk kızıyla evlenmek ve onların triplerini, saçma sapan aile yapılarını çekmek istemeyen şahsımın siz değerli yazarlara itiraf ettiği gerçektir. evet arkadaşlar bekar ölmek çok daha mantıklı bir seçenek.
boyle soyledikce inadina turk kiziyla evlenirsiniz kardesim.
sorun irkta veya ulkede degil.
insanlarin fikir ve bakis acisinda.
Amerikaya, buradan öküz sevkiyatı yapiyoruz ilgilenirseniz bekleriz .
Türk kızı da seninle evleneyim diye sıraya girdi amk sığırı.

Git elini sik barzo
eğer derneğiniz varsa üye olabilirim.
Die nigga die.
Bu kadar agir maddi ve manevi yük, sacma sapan, mantik disi bir suru adet, kızlarin bu kadar doyumsuz ve acgozlu olmasi sonucunda cok yakinda gerceklesebilecek durumdur.
Haklı bir haykırış. Türk kızıyla evlenmek pismanliktir. Başka milletten sıfır ego afet gibi kızlar varken Türk kızı tamamen pismanliktir.
Birkaç yıl sonra Türk kızıyla evlenecek ergen sözü.
Kürt kızıyla evlenmek varken türk kızı biraz zor. Kürt kızı kara kaşlı kara gözlüdür sevdiğimdendir okumuş kültürlü olanları ve vatan haini olmayan çok arkadaşım var böyleleriyle evlenmeyi allah inşallah nasip eder.
bir türk kızından kazık yemiş erkek söylemi.
Öl o zaman Türk kızlarida seni beklemiyordu.
Kusursuz ve 0 ego sahibi olan iskandinav kızları dururken göt kadar boyuyla 2 metre kadar egosu olan kızlara bakmama durumu . Haklı mı evet haklı .
türk kızları tarafından beğenilmeyen erkek söylemidir.
kişisel bir tercihi ifade eden cümledir.

nedir bu kişisel tercih?

ibnelik olabilir ya da sadece türk kızlarına karşı ırkçı bir saldırı olabilir.

oysa bir erkeğin aklını başından alabilecek kadar güzel ve aklı başında türk kızları var.
türk erkeğiyle evlenmeyi düşünen gay olduğu açık kişilerin ifadesidir.