bugün

Türk olmayan erkeklerdir öncelikle. Ayrıca sabıka, kekoluk, toksik maskulenlik, bakımsız vücut, sarkmış göbek, ömürlük bebek sevmezler. Kadınlara sürekli sabıkalı bilmem ne seviyor diyorlar da dönüp kendinize bakıp “ ulan ne çok sabıkalı herif var memlekette nasıl düzeltiriz” demek yerine “ seçmeselermiş “ o zaman diyecek kadar küçük bakış açılarını da sevmezler. Neyi sevdiğimizi söyleyeyim beraber olduğumuz kişinin bizi kraliçe gibi hissettirmesini. Biz kraliçe olalım ki karşıda ki adama da kral muamelesi yapalım şaklaban değil. Şahsen ben nazik, kontrollü maskülenlik, kültürlü, sevgisini ve duygularını dışa vurmaktan korkmayan, negatif enerji değil de pozitif enerji yayan, gerekirse seninle çocuklaşabilecek ve sevildiğimi hissedecek birini arıyordum, bir de bunların yanında bakımlı olmalı ağzı küllük gibi kokmamalı, buldum mu buldum ama Türk erkeklerinde yokmuş ben de ingilizlere şans verdim.
keko severler gerçekten fazla sayıda.
gay ya da travestidir.
Cumshot on the face.
Valla benim sevdiğim bir model kalmadı. Zeka olsa karakter tip olmuyor. Tip olsa zeka olmuyor. Benden pas.
görsel
Tinerci erkek modelidir.
genelde erkeklerle işi olmuyor maalesef bizim kızların. bir huyları var ki dünyaca ünlü zaten.

(bkz: para)
kesinlikle biskolata erkeğidir !
herhangi bir erkeğin parası olması ve popüler olması türk kızı için yeterlidir.
parali sakallı yakışıkli karizmatik hafif cenesinin orada facasi olan model.

elin utanmadan kezbani da gelip bunu ister.

asıl her gün traş olan erkeğe bakmalidirlar.
belli ki iş sahibi.
Kirli sakal hastasidirlar. Ya her gun sakal trasi olanlara nedense pek bakmazlar.
buda dahil olmak üzere bütün genellemeler yanlıştır. milleti aynı olan kızların hepsi ayni tip erkeği mi begenir?saçma
grup vitaminin fatoş şarkısı aradığınız tüm cevapları bünyesinde barındırmaktadır.

Fatoş almış orağını
Aman Fatoş canım Fatoş
Fatoş almış orağını
Ot biçmeye gidiyormuş
Ot biçmeye gidiyormuş

Orda dört yan delikanlı
Aman Fatoş yandım Fatoş
Orda dört genç delikanlı
Fatoş'a da rastlamış
Fatoş'a da rastlamış

1. si biraz ürkek
Aman Fatoş yandım Fatoş
1. si biraz mahçup
Yanağını okşamış
Yanağını okşamış

2. si biraz çapkın
Aman Fatoş yandım Fatoş
2. si biraz çapkın
Donunu da indirmiş
Eteğini kaldırmış

3. sü anasının gözü
Loveiyetto aman Fatoş
3. sü anasının gözü
Otlara da yatırmış
Otlara da yatırmış

4. nün yaptıkları
Loveiyetto aman Fatoş
4. nün yaptıkları
Bu türkü de söylenmez
Bu türkü de söylenmez

Bu türkünün ana fikri
Aman Fatoş yandım Fatoş
Bu türkünün ana fikri
Bütün erkekler öküz
Bütün erkekler öküz

Ana fikri baba fikri
Aman Fatoş yandım Fatoş
Ana fikri baba fikri
Kızlar öküzü sever
Kızlar öküzü sever

Bu türküyü duyan kızlar
Aman Fatoş yandım Fatoş
Bu türükyü duyan kızlar
Ot biçmeye giiiiideeeerrrmiiiiiiii oy aman iiiiii iiiiiiii iiiiiiiiiihihihihişş
bu kriterler 18- 25 yaş arası hayata henüz atılmamış kızlar için geçerliydi.

18- 25 arası kızlar bir erkek de dış görünüşe önem verirler.

ben sizi 25 ten sonra üniversite okuyup da bir baltaya sap olamadıktan sonra gençlik ateşiyle düşüncesizce yaptığınız seçimlerin bedellerini öderken göreceğim.

nihahaha. işte o zaman ağıma düşeceksiniz. zengin ve kariyerli erkek mi dediniz ? buyrun benim.
Ya paralı ya façalı.
sözde çılgın ve hareketli olarak tabir ettiğimiz düşüncesiz ve aptal erkek profilidir. genellikle bu tip erkekler kızlara acıdan gözyaşından başka bir şey vermezler ama yine de en çok tercih edilenler o aptal erkeklerdir.

bu kızların ilgisini çekebilmek için it çakal işe yaramaz biri olmalısın ki onlar sana değer versin.

mesela geçenlerde kestiği kediyle ün salan psikopat can aksoy tam da türk kızının ilgilendiği erkek profilidir.

görsel

bir de bu kızlarda çok aşırı derecede bir yabancı hayranlığı vardır. başka bir dilde konuşan bir erkek görürlerse direkt olarak üzerine atlayabilirler.

bu videoda da türk kızlarının yabancı hayranlığını çok güzel bir şekilde kullanmış bir arkadaş var.

http://www.youtube.com/watch?v=ZkZfvHFKV3Q

bugüne kadar çalışıp iyi adam olduysak suçumuz ne ?

ön sırada oturup iyi notlar alıp okulda ortalama kastıysak suçumuz ne ?

edit: bu arada boyum 1.84 ve tipim hiç fena değil düzgün bir yüz ve kafa yapısına sahibim. dolu zaman geçirmek isteyen ankara'daki üniversiteli kızlar for!!!